Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg pasik tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasik tényleg csak szexelni akarnak, komoly kapcsolatot nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne az egyik haverom nem élne együtt a barátjával.Mindenben olyanok mint egy hetero pár,meghívnak magukhoz,csak más társaságában kerülik az érintkezést,mert tolerálják hogy nem szeretnénk látni ahogy csókolóznak pl.
2009. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget honnét szedted?! Annyiban igaz lehet, hogy a legtöbb meleg nem meri lekötni az életét egy ember mellett. Miért? Pontosan az előítélet miatt, félnek a következményektől. Nem élhetnek együtt, mert megtudja a család, mit szólnak a szomszédok stb. Ezért sokan a rövidtávú kapcsolatot választják, amit senki nem tudhat meg. Ha nem kéne titkolózni, természetesen sokkal többen megállapodnának egy ember mellett. Hisz ők is szeretnek, és társaságra vágynak.
2009. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

nekem ezt melegek mondták, hogy a melegek 90%-a csak a szexre megy...

2009. okt. 26. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom, de gyereket tuti nem akarnak XD
2009. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhinni minden baromságot, amit bemesélnek neked.;)
2009. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésfeltevő: a meleg ismerőseidnek is igazad van, meg az előtted válaszolóknak is... Egyfelől sztem mindenkiben ott van a vágy a társas kapcsolatra, melegekben éppúgy, mint heterókban. Hogy mást ne mondjak, nem küzdenénk annyira az egyneműek házasságáért, ha nem lenne igény rá.


Másfelől viszont (és ez Magyarországra nagyon igaz, tőlünk nyugatra kevésbé) sokan nem akarják a melegségüket felvállalni, ezért csak alkalmi kalandokat keresnek, vagy éppen biszexek, és van csajuk, csak "kalandozna" egyet a másik oldalon. Sokszor láttam olyat is, hogy házas, családos emberek ugranak ki egy kis etyepetyére. Társkeresőn gyakran megtalálnak ilyenek...

Vagy ott volt az az amerikai szenátor, aki minden lehetséges fórumon nyilvánosan ekézte a melegeket, egészen addig, amíg le nem tartóztatták, mert egy nyilvános vécében kikezdett egy rendőrrel... na pl. ő sem az a tipikus hosszútávú kapcsolatot kereső.


Ami engem illet, én 27 éves vagyok, és eddig összesen 4 férfival voltam életemben... nem mondom, ismerek olyat, aki 2 év alatt 100at is összeszedett, de olyat is, aki a középiskolás szerelmével él mai napig. Ők pl. összeházasodnának, ha lehetne.


Ami a meleg ismerőseid által emlegetett 90%-ot illeti, szerintem ez erős túlzás, inkább arról van szó, hogy akik alkalmit keresnek, azok mindennap keresnek, ezért meleg körökben jóval gyakrabban összefutsz velük, mint azokkal, akik komoly kapcsolatra vágynak, esetleg most is benne vannak egyben.

2009. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat:)
2009. okt. 26. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:

20:49:

Én is meleg vagyok, és ezt én is sokszor hallom melegektől. De mindig olyan melegektől hallom, akik alkalmatlanok párkapcsolatra, és ha bármilyen kapcsolatuk volt, az csak egyéjszakásra sikeredett. Nem veszik észre, hogy a hiba az ő készülékükben van.

Én egyébként 5 éve járok a pasimmal.

2009. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:17: "Ők pl. összeházasodnának, ha lehetne. "

Már lehet házasodni és már több mint 40 pár kötötte össze az életét Magyarországon:)

2009. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van meleg haverom.

Ő mondta egyszer, hogy nem egy monogám fajta a meleg.

Igen, Én is elhiszem, hogy nagy többségben a sex a lényeg, és kis hányaduk az, aki párkapcsolatban él, hosszabb ideje.

Jó a kérdés, jó a válaszom. :)

2009. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!