Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg ennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg ennyire visszataszító vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem tűnök csúnyának egyáltalán, legfeljebb nincs túl sok pénzem ruhára jelenleg (remélhetőleg változni fog a helyzet a Budapestre költözéssel), meg elhíztam a gyógyszerek és az egészségtelen házikoszt (annyira, hogy a mekiskaja is egészségesebb attól) miatt, de természetesen nem veszélyes mértékben. Ennek ellenére nagyívben kerülnek a lányok.


Ha kell, akkor tudok privát üzenetben képet mutatni.


22/F


2013. jan. 27. 21:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is!
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mondok véleményt ha küldesz képet! Biztos lehet javítani rajtad.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én nem kérek mert a multkori csaj képe után majdnem kifolyt a szemem.

A facebook átka,mikor mindenki mindenkinek a seggét nyalja(persze csak kommentben,mert a háta mögött az 1. adandó alkalommal lemondja),aztán elhiszi a csaj h jól néz ki....

Visszatérve hozzád,már most leírom neked kép nélkül mik lesznek a tanácsok.(1X is...fel a fejjel,nem nézel ki annyira rosszul.Változtass a frizurádon,cserélj ruhatárat,járj edzőterembe bla bla...)

2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 poiu ***** válasza:
Én se kéárek fotót. Dühos vagy,van erre ezer okod de ez nem oldja mega problémádat...
2013. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is véleményezlek ha küldesz képet. 19/L
2013. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kép.
2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Videó megfelel? belinkelem inkább ide.


http://www.youtube.com/watch?v=RKt4iISjtBQ


Ez régi, azóta fogytam valamennyit, megpróbálhatok újabb képet csinálni.

2013. jan. 27. 22:07
 19/21 anonim válasza:
Nekem is:)
2013. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát most nevezhetsz sz-rarcnak, de nekem abszolút nem jönnél be. A kövérségből az látszik, hogy igénytelen vagy, és az gáz. Az arcod nem csúnya, nekem spec. nem az esetem, de más lányoknak bejöhet. Inkább olyan átlagosnak tűnsz, lehet hogy túl magasra teszed a mércét lányok terén.
2013. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!