Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellehet rontani egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet rontani egy szép férfitestet túl sok gyúrással?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 21:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
El úgyhogy inkább maradok a fotelben. :>
2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan izomzatot amire itt gondolnak,már sima edzéssel nem,csakis szteroidokkal lehet elérni.

Feltételezem itt erre gondoltok:

[link]

2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12 Azért ilyenre legvadabb álmaimban sem gondoltam. Ez undorító!
2013. jan. 27. 22:04
 14/26 anonim ***** válasza:

Akár undorító,akár nem,ez sokévi kemény munka eredménye,szóval egy kicsit nagyobb tiszteletet.

És ez?

[link]


Ha ez is túl izmos,hát kútba ugrom,.

2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
pedig ez is túl izmos :P
2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*placcs*
2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ha már azt mondom hogy a lehelő legtöbbet akarok kihozni magamból, és csak az izomtömegre megyek, akkor ezt a fickót tekinteném példaképnek:

[link]

anélkül edz hogy egy kevéske tömegnövelőt vagy hormont beszedne és soha nem használt sújzót

2013. jan. 27. 22:24
 18/26 A kérdező kommentje:
*14
2013. jan. 27. 22:25
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

"Akár undorító,akár nem,ez sokévi kemény munka eredménye,szóval egy kicsit nagyobb tiszteletet."


Igen, sok évnyi kemény munkával tönkretette magát. Sz-rul néz ki, az izületei valószínűleg már tropára mentek, ráadásul teljesen funkció nélküli húskupac. Ilyen idomtalan testtel futni nem tud, úszni nem tud, fizikai munkát nem tud végezni, tulajdonképpen nem nyújt semmiben sem kiemelkedő teljesítményt.


És ezt kéne tisztelni? :D


Én igazából nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam, vagy röhögjek rajta, de egy biztos: a csávó irgalmatlanul hülye, az ilyeneknek pszichiáterre lenne szükségük, és nincs miért tisztelni őket.

2013. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Évekig profi szinten sportoltam és most is rendszeresen eljárok futni, bringázni, néha tornázok is. Az atlétikus férfitest az nagyon szép, ami pl. az úszóknak és a vízilabdázóknak van. A második kép, amit itt linkeltek, az szép. Nekem a testépítők nem jönnek be, noha tudom, hogy kemény munka áll az izomzat mögött és porokkal, kapszulákkal csak nem lehet olyat elérni, kell a sok edzés is. Nekem nem a testük nem tetszik, hanem az, hogy a testépítőkre jellemző, hogy valamiféle komplexusaik vannak, amiket ezzel akarnak kompenzálni. Ami még nem tetszik, az az, hogy nekik ez az életük, ez az életvitel mellett nem mehetnék el velük pl. egy jó pizzára, vagy egy fagyira. Aztán pedig ott van, hogy a legtöbbjük nem dolgozik, csak sportol, amiből nem lehet mindig megélni. A szüleim, akármennyire is támogatták a sportolói karrierem, hajtottak a tanulásra is, mert előbb-utóbb elfogy az erő, kiöregszel és abbahagyod a sportot. Aztán kell valamit kezdened az életeddel. Szóval nekem nem feltétlenül a külsővel van bajom, hanem ha valakinek csak ez számít az életében. L21
2013. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!