Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellehet rontani egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet rontani egy szép férfitestet túl sok gyúrással?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 21:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Határozottan igen.
2013. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy lehet. Tipikusan a laikus faszok mondják ezt, meg az ostoba nők,akiknek gőzük nincs róla mi a testeddzés.

Szteroidinjekciók, leveles tabletták = doppingszerek, amik felturbózzák a nővekeési folyamatokat, persze az mellett is kell eddzeni, jól kajálni, csak gyorsabb és durvább a nővekedés, emberfeletti méreteket érnek el a doppingos kondisok, ezeket nem szeretik a nők.

Normális rendes eddzéssel nem lehet tulzásba vinni, mert emberi méreten belül fejlődsz normális úton! Szteroid nélkül is nagyon szép eredményeket lehet elérni, de azt a nagy 120 kilós kétajtós szekrény méretet dopping nélkül lehetetlen. De nyilván nem is kívánatos, az csak az önképzavaros embereknek való.

2013. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
utolsó jól elmondta, hogy a szteridosok nem tetszenek csak a csajoknak
2013. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőnek aztán sok fogalma lehet róla, hogy mi a testedzés.. max. annyi, hogy elovastatok két-három cikket a kigyurommagam.hu-n, és megbabonázva a hozzátok hasonló hülyék által írt, mindenféle szakszavaktól (szteroid, fehérje, metabolikus, tricepsz, és társaik) hemzsegő írásoktól rögtön szakértőnek hiszitek magatokat.

Holott minimum egy testnevelés egyetemi szakot, de inkább egy orvosit kéne elvégeznetek, hogy legyen legalább halvány fogalmatok arról, hogyan is működik az emberi test.

Viszont a helyesírásotokat elnézve egy általános iskolai végzettséget is csak vonakodva merek feltételezni rólatok.. bár, amilyen alacsonyan van manapság a mérce, azt talán még sikerült megugornotok, de akkor is, fényévekre vagytok attól, hogy értsetek az ilyesmihez.

2013. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#19-es.

Erős túlzás amit írtál,de van benne igazság.Tényleg haszontalan ennyi izom,és egyértelműen szteroidos,de rengeteg kemény edzőtermi munkára van szükség ahhoz,hogy az ember így nézzen ki.Még mindig nem létezik olyan anyag amit csak benyomsz és másnap ekkora leszel..

És mondjuk mégse annyira hülyeség,mert jól megél belőle,mégha az egészsége nem túl jó is.

2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24 -es ez mire ment? Én 10 év óta kondizom, és elég jó szintet értem el szteroidok nélkül. Tapasztalatból írtam.

Nem egyetemi könyv, meg internetes halandzsa, kézzelfogható testi tények! Semmi cáfolható nincs abban amit fentebb írtam, érthetetlen ,hogy miért írod ezt, de le is szarom, lehet,hogy nem nekem szántad. De szteroidokkal sokkal de sokkal gyorsabban regenerálodik a sportolók teste, behozhatatlan mértékben. Egy normál alkatú ember 120 éve alatt tudna elérni kb. 100 kiló feletti tömegeket szerek közbenjárása nélkül. Elméletileg lehet, gyakorlatilag annyi kaját nem tud magába tömni, nem hasznosul olyan mértékben.

Az pedig közvéleménykutatásokból már nem egyszer kiderült,hogy a nagyon kigyurt kategoria alatt a szteroidosok érhetők a női nyelvben. A nők azokat nem csípik. Nem én találtam ki, látom, olvasom mindenfele. PErsze van keletje annak a méreteknek is, de közel sem akkora mint a normál méretnek. Csak ennyiről van szó.

2013. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!