Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor már majdnem megvan, utána nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Tetszett nekem valaki. Mindig oda voltam érte, azt hittem semmi esélyem nála. Aztán most kiderült hogy kedvel, meg is beszéltük hogy együtt elmegyünk majd az egyik egyetemmel kapcsolatos kiállításra. De most meg már úgy vagyok vele, hogy nem tudom akarom-e :D Olyan semmit sem érzek már.
2013. jan. 28. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy hülye vagy
2013. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tini girl logic..
2013. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áááá akkor ez az oka :D
2013. jan. 28. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. Epedek, epedek aztán amikor megkapom már nem kell. Azért van, mert elképzeled hogy milyen lesz, hogy biztos tökéletesen csókol és a humora is jó és ő maga a szőke herceg. Aztán hopp nem úgy alakul mint gondoltad, és összetörik az álomkép... Nem egy fiúval jártam így. Csinál valamit ami annyira kiábrándító, hogy az nem igaz, miközben én azt gondoltam hogy minde ln tökéletes lessz... Ez van :) tini girl logic ;) 17/L
2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kiábrándulásról van szó, egyszerűen csak az izgalom ami a másik "megszerzésével" jár elmúlik, és kiderül, hogy végig ez az izgalom hajtott. Valójában sosem ő kellett nektek, csak önigazolás. Visszajelzés arról, hogy amúgy "megkaphatnátok".
2013. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért nem tetszik már? Ha valakiért régóta odavagy, az iránta táplált érzelmeid nem múlhatnak csak úgy el egyik pillanatról a másikra. Esetleg megváltozott a viselkedése és már nem azt a személyt látod, aki korábban tetszett? Nekem úgy tűnik a leírtak alapján, hogy nem vagy tisztában a saját érzéseiddel, mivel hol tetszik neked, hol nem. Azt tudom tanácsolni, hogy állj meg egy pillanatra és tisztázd magadban, hogy mit is akarsz valójában tőle, érzel-e még valamit, mert ha nem szerintem a legjobb, ha elfelejted és továbbállsz. Amúgy hány évesek vagytok, ha szabad kérdeznem?
2013. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lány vagy? talán mert eddig csak elképzelted, hogy milyen lenne, ha összejönnétek, de sosem hitted, hogy ez megtörténhet, és most az átmeneti sokk fázisában vagy. hidd el, ez még megváltozhat!
2013. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!