Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy sráccal már majdnem a járásnál tartunk, akkor utána már nem szeretem úgy?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, de a saját korosztályomba, vagy nincs normális gondolkodású srác, vagy amikir oda kerülünk hogy kimondjuk azt h járunk, akkor nincs meg az az érzés aminek kéne.. Miért van ez? Baj van velem?

2012. dec. 1. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, ez engem is érdekelne
2012. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi baj veled egyszeruen csak meg nem talaltal egy olyan fiut aki eleg erdekes legyen , s elegge " elvarazsoljon teged" ne aggodj valtozni fog
2012. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire már annyira kiismerted, rájöttél, hogy mégsem akkora szám, mint amekkorára első ráérzésre belőtted magadnak. Így már nem is annyira vonzó. A pali meg mocskosul megszívta, hogy csak a küszöbig húzatta, pedig gondolható, mennyit puncsolhatott az ártatlan :D
2012. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezen többnyire minden tini átesik, nemtől függetlenül.

Az, hogy 16 évesen nem találsz a korosztályodba "normális" fiút az abból fakad, hogy a lányok korábban érnek minden tekintetben, így érthető, hogy az érettebb fiúk jönnek be.

2012. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem találtál megfelelő fiút, ennyi az egész! Te a normálisabb lányok közé tartozol! A legtöbb 16 éves már öt 20 éves f@szán van túl, mert a vele egykorúak éretlenek. Te legalább keresel, és aki keres, talál! :)
2012. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem lassan ott tartok, hogy nem keresek, majd rámtalál :) csak néha azért jó lenne az a tudat, érzés, hogy ott van valaki mellettem :)
2012. dec. 2. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!