Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdődik a megcsalás? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdődik a megcsalás? Mi számít már annak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amiket az ember csak a párjával csinál: csók, petting, szex, tapi, stb..

Van amiket a barátaival is csinál, pl puszi (arcra), ölelés, ilyesmik.

Nos, a barátom bármit nyugodt szívvel csinálhat másokkal, ami az utóbbi kategóriában van, az még nem megcsalás, de az azelőtt leírt dolgok azok. Nálam legalábbis :D

2013. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan le lehet szólni, de nekem már a másokkal való flört is megcsalásnak számít. Ha van egy párom, akit szeretek, nem kacérkodom más férfiakkal, mert neki sem esne jól!
2013. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha a barátomat mással látnám flörtölni félttékeny lennék de nem tekinteném azt megcsalásnak.Ha a barátom csókolózna valakivel és elmondaná és tényleg megbánta akkor megbocsátanék.De ha lefeküdne valakivel, nem érdekelne az sem,hogy megbánta szakítanék vele.Nekem ez az igazi megcsalás.
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a flört miatt lehet hogy beszólnék neki, de biztos nem dobnám, nekem az még nem konkrét megcsalás, max bosszantó :DD
2013. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a flörtre én is kiakadnék,a tapi,csók stb viszont határozottan megcsalás
2013. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, de a 2. válaszoló kommentjében is van valami. Nekem sem számít a flört megcsalásnak, de féltékeny lennék és ahogy magamat ismerem, kiverném a balhét, de természetesen csak 4 szem közt.
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok :) Természetesen én sem "szakítanék" egy flört miatt, és a csókot is megbocsátanám, sőt.......mivel van egy kisfiunk, talán a megcsalást is, de ismerve magam, lehet, hogy ez lenne a rosszabb döntés, mert onnantól kezdve soha nem bíznék meg benne! Mindig számon kérném a férjemet, hol volt, mit csinált, elszámoltatnám őt, és ebbe mindketten tönkre mennénk...
2013. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!