Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalás a csóknál kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás a csóknál kezdődik, vagy már egy ölelés, egy kézfogás is annak számíthat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem baráti ölelésre gondoltam, hanem amikor két ember vonzódik egymáshoz, de ennél nem lépnek tovább, maximum csak egy ölelésben élik meg a vágyaikat, vagy egy apró érintéssel juttatják kifejezésre, hogy ha lehetőségük lenne rá, akkor több is lehetne!
2012. dec. 15. 12:31
1 2
 1/16 schocko ***** válasza:
100%
A megcsalás a gondolatnál kezdődik.
2012. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ugyan már, nehogy azt akard bemesélni nekem (vagy magadnak), hogy még gondolatban sosem tettél olyat, amit a való életben egyébként nem tettél volna meg, csak egy kicsit ábrándoztál?
2012. dec. 15. 12:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Csóknál.
2012. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A pasiddal (nőddel) egy párt alkottok, azaz két embert. Ha egy másik férfit (nőt) is beengedsz az intim szférádba, akkor - ha csak ideiglenesen is - de lecseréled a pár másik tagját, tehát megcsalás egy ölelés is, ha van benne intimitás és nem csak a nyakába ugrasz pl azért, mert sikeresen levizsgáztál. vagy ilyesmi.
2012. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshol, nálam a csóknál.
2012. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem a csók már egyértelmű megcsalás lenne, de egy ölelés még nem feltétlenül számítana annak. Persze az érzelmi megcsalás a lehető legrosszabb és szerintem azt is a legnehezebb feldolgozni, márpedig ha valakit kielégít egy érzelmekkel teli ölelés is, az már valószínűleg érzelmileg is benne van a dologban, tehát ebből a szempontból akár egy ölelés is lehet megcsalás.
2012. dec. 15. 12:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod,ha az én barátnőmről tudnám,hogy flörtölne valakivel,az már nálam elég indok,hogy vége legyen!És itt csak flörtölésről beszélünk(csókot már meg sem említem),ha valaki szeret valakit ,akkor nem érdekli más, nem flörtölget mással,nem gondol más csávóra,viszont ha megteszi,akkor nyilván nem szeret annyira és akkor meg semmi értelme együtt lenni,ebben az esetben olyan gyorsan tudok szakítani,hogy öröm nézni!22/F
2012. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Csak nem valami élettani tapasztalat miatt szeretnéd megtudakolni?
2012. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok rá mások hogyan gondolják. És nyilván azért foglalkoztat a kérdés, mert saját élményem is alakul ezzel kapcsolatban...
2012. dec. 15. 13:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Flörtölésnél, illetve testi kapcsolatnál ami akár ölelés is lehet.


Máshogy ölelem a barátomat, máshogy ölelem a szerelememet és máshogy ölelem a családtagomat.

2012. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!