Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét lennék, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét lennék, ha nem hívnám fel?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egyszer már találkoztunk többé-kevésbé barátilag (bár engedte az érintéseket is, és valószínűleg mindketten vonzódunk egymáshoz valamilyen szinten), és ma megint arrafelé volt dolgom, ahol ő tanul. A múltkor megbeszéltük, hogy hívom, ha végeztem. Én is szerettem volna találkozni vele, titkon elképzeltem, hogy mi lesz majd (ölelgetés, talán még csók is), meg ő is azt mondta, hogy jó lenne kipanaszkodnia magát. (Ugyanis volt egy "barátja", aki ki akarta őt használni, ezért egy hónap "találkozgatás" után szétmentek, de most visszament hozzá a csaj, és valószínűleg nem nagyon érzi jól magát ebben a szituban.) Hívtam, de nem vette fel a telefonját. Gondoltam, órán van, ő is mondta korábban, hogy nem nagyon akar hiányozni, én ezt meg is értettem. Egész nap vártam, hogy szól valamit, de semmi. Erre vagy egy órája küld egy sms-t, hogy hívjam fel. Én meg úgy döntöttem, hogy most nem, várjon rám, ha már én is vártam arra, hogy egyáltalán valami életjelet adjon magáról. Úgy érzem, hogy ne dirigáljon nekem, majd felhívom alkalomadtán, ha akarom. Tudom, hogy csóró, ez nem is lenne baj, megértem, hogy nincs sok pénz a telefonján, meg hogy nem akar óráról lógni, de rosszul esett, hogy így most este idelök egy sms-t, hogy hívjam fel. Szerintetek jogosan cselekszem, vagy szemétségnek éreznétek, ha benneteket egy ilyen után nem hívnának fel?

2013. jan. 28. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szőrszálhasogató vagy.

Nem tudnék ilyen embert elviselni.

2013. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a helyedbe :)
2013. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám fel a helyedben.
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám...
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felhívnám. És egyetértek az első válaszolóval.
2013. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szőrszálhasogató... Na igen, miután közli, hogy jó lenne találkozni, hogy kipanaszkodhassa magát (vagyis nem azt mondta, hogy azért lenne jó, mert velem akar lenni), és miután se nem hív, se nem ír, én meg ott ténfergek még a városban, hogy melyik vonattal jöjjek haza, mert ha szól, és el tud jönni, akkor mégis csak jó lenne találkozni, azok után én vagyok a szőrszálhasogató. Mondjuk amúgy nyilván mindenkinek lehet véleménye, de a kutya nem kíváncsi arra, hogy ki bírna engem elviselni és ki nem. Főleg úgy, hogy nem is ismertek, de megmondjátok a tutit.
2013. jan. 28. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Te kérdezted, ha nem tetszik a válasz az nem a mi problémánk.


És ebből ha jól veszem ki, akkor neki fogalma nem volt, hogy te mi a francot csinálsz, esetleg azon gondolkozol-e, hogy melyik vonattal gyere haza.

2013. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem arra vártam választ, hogy ki bírna elviselni vagy ki nem, ha ezt akarom tudni, akkor ezt írom ki kérdésnek.

Egyébként nyilván nem tudta a csaj, hogy ott várok rá, de azért pl. a következő szünetben küldhetett volna egy sms-t, hogy ekkor és ekkor tudna jönni, vagy ha lehetősége van, akkor megcsörget, én visszahívom, és meg tudjuk beszélni. Ennyi lenne a minimum, legalábbis szerintem, ha már meg van beszélve valakivel egy találkozó lehetősége, akkor még ha nincs is sok pénz a telefonomon, megcsörgetem, hogy tudja, mikor beszélhetünk. Vagy tán fogom félóránként hívogatni, hogy mikor veszi fel végre? Én honnan tudjam, hogy ő mikor szabad, ha nem jelez vissza?

2013. jan. 28. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, kíméld meg magadtól a lányt...


Az eszedbe sem jut, hogy elfoglalt lehet, vagy nincs ideje, vagy bármi gond van??

2013. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, két perce nincs egész nap, hogy írjon egy sms-t, hogy tudjam, mire számíthatok. Főleg amikor tudja, hogy nem érek rá egész nap, haza is kell érnem. Egyébként azt szokták mondani, hogy csak arra nincs időd, amire/akire nem akarod, hogy legyen. Tudom, hogy annyira nem elfoglalt, hogy öt perce ne legyen, főleg amikor azt is említettem neki, hogy délelőtt leszek ott, nekem a délelőtt jobb lenne, és megcsörgetem, ha végeztem a dolgommal. Biztosan én vagyok rosszul összerakva, de szerintem írhatott volna egy sms-t, hogy neki csak délután jó, akkor tudtam volna, hogy mire számítsak. De nyilván te se szoktál írni senkinek egy sms-t, aki vár rád, hogy mikor tudsz ott lenni.
2013. jan. 28. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!