Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lennék szemét ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennék szemét ezért?

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj aki tudja, hogy tetszett nekem, de ő nem érzett hasonlót. (nem is csak tetszett, hanem szerettem. Ő volt az életemben az első akit tényleg szerettem, a többi csak több mint kedvelés volt) A visszautasítás után sokat szenvedtem.


A lényeg, hogy 1 hónap múlva fogunk találkozni legközelebb. Addigra változni akarok külsőleg is. (kicsit izmosabb, stb)

Belsőleg meg sokkal nyitottabb leszek vele, kedvesebb, stb.

A lényeg, hogy elkezdjem érdekelni. Azt akarom, hogy majd többet kezdjen érezni barátnál. Majd én szándékosan elutasítanám, hogy ő is átérezze azt amit én. A szenvedést.


Úgy érzem mostanra már nem érzem azt amit előtte.


Amúgy ehhez a kérdéshez tartozik:


[link]


2012. máj. 18. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok -.-"
2012. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azt akarod elérni ezzel, hogy fájjon neki? De ennek mi értelme? Az hogy elégtételt szerzel? Hogy büntetsz? Azt hiszed majd ettől jobban fogod magadat érezni, visszaszerzed a becsületedet. Pedig valójában azt veszted el. Legyél férfi. Gondold meg mi a jobb neked. Dönts helyesen. Előbb dugd is meg! :D... ezt nem mondtam komolyan.
2012. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmiért állj inkább bosszút, amiről tehet is.
2012. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érdekel akkor miért foglalkozol még vele és keresel valaki mást? Egyébként igen elég szemét lennél már csak azért is mert szándékosan csinálnád. Amúgy nem hiszem, hogy ha eddig nem szeretett beléd majd ez után fog. Nem hallottál még arról, hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni? Ha mindenki saját magának választhatná ki kibe szeret bele nem itt tartanánk, nem te vagy az egyedüli aki szenvedett valaki miatt.
2012. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Zseniális ötlet, tényleg. Jó nagy idióta vagy, ha ezt megcsinálod. És az idióta még enyhe kifejezés. Amúgy meg ennyi idővel és energiával mint amit erre a hülyeségre fordítasz akár olyan lányt is kereshetnél aki tetszik és te is tetszel neki, vagy valami... Mellesleg szerinted ő tehet róla, hogy nem érzett hasonlót?!? Vagy szerinted attól, hogy te szeretted, neki kötelessége lett volna viszontszeretni?!? Ez nagyon nem így működik... 24/L
2012. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy lány szemszögéből: [link]
2012. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A terved biriláns!... lenne. Csakhogy sajnos több ponton rossz a terved:

1. a szerelem nem irányítható, szóval ha izmosabb leszel sem biztos, hogy beléd fog szeretni, mivel nincs meg a szikra.

2. túl sok energia, túl kevés a diadal. Egy csomó energiát ölnél abba, hogy megszerezd, de aztán eldobod magadtól, hogy ő szenvedjen utánad... nos ha ennyit küzdesz a csajért, akkor nagy idióta vagy, hogy nem a babérokat aratod le.

3. ebből a sztoriból mindenkinek az jön le ,hogy egy kevés önbecsülésű, kicsinyes fószer vagy, szóval még dicsekedhetni sem dicsekedhetsz ezzel a tetteddel, mert magad írod le, mindenki szemében.


És akkor még a női logikát szidják. lol

2012. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én se gondoltam komolyan, csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2012. máj. 18. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Átéltem hasonlót, összejöttem vkivel, de nem vettem komolyan a dolgot, és szakítottam. Majd beleszerettem. Kihasználta a lehetőséget, megdugott párszor, majd felszívódott, azóta szenvedek miatta. (Évek teltek el...)

Senkinek nem kívánom...

2012. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki ezt megtenné, annak ott bajok vannak az "agyában".

A szerelem nem egy kierőszakolandó dolog. Ha nem megy a másiknak, hát nem, ez van. Bele kell törődni, akármennyire is rossz...

2012. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!