Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki vagy csak ösztönös volt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már másfél éve tetszik nekem. Nem merem azt mondani hogy szerelmes vagyok belé mert belülről nem ismerem még olyan jól. De mégis egyfolytában ő jár a fejemben. Nem vettem észre hogy különösebben tetszenék neki. Nagyon ritkán észrevettem hogy engem néz, de olyankor gyorsan el is kapja a fejét. Egyébként meg inkább kerülni szokott, olyan értelemben hogy társaságban ha mellé állok akkor egy idő után arrébb megy meg hasonlók. Úgyhogy az utóbbi időben már arra gondoltam hogy biztos tudja h tetszik nekem és ez kellemetlen neki.

Mígnem egyik nap nagyon beteg lettem, annyira lázas hogy alig voltam magamnál. Sikerült elvánszorognom a sürgősségire. Aztán később lejjebb ment a lázam a nővér kérdezte hogy hol a barátom. Mint kiderült a srác aki tetszik nekem végig átölelt és a hátamat simogatta miközben az orvosra vártunk...

Ezt miért csinálta??? Egyszerűen nem értem! Ez nálatok ilyen ösztönszerű fiúk? Minden lány ismerősötökkel ezt csináljátok ha beteg?


2013. jan. 29. 09:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és mindketten az egészségügyben tanulunk, úgyhogy az a része hogy ott volt a sürgősségin nem túl meglepő.
2013. jan. 29. 09:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami köztetek. Nem hiszem, hogy minden lányt így gondozott volna, ez nem ösztönös.
2013. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimum kedvel téged és vonzódik hozzád :) Ennél többet nem mernék mondani, ha egy lányismerősöm nagyon rosszul lenne és úgy látnám, hogy szüksége van a fizikai közelségre, akkor is átölelném, ha egyébként semmi többet nem szeretnék tőle.
2013. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kár, pedig úgy szerettem volna ha érezne valamit irántam:( de ha valamit nagyon akarok, képes vagyok belelátni dolgokba azt is ami nincs is ott.

Annyira nehéz kiigazodni rajtatok fiúk!:(

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 29. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Hé, azt nem mondtam, hogy biztos nem érez semmit, csak azt, hogy nem biztos, hogy járni is akar veled :P


Egyébként ha ez nem volt túl régen, akkor elég könnyű dolgod van: megfelelő helyzetben köszönd meg neki, hogy "ilyen kedves volt veled", öleld át teljesen természetesen ("ösztönösen"), és tedd hozzá, hogy annyira jól esett... Ha jól reagál, akkor nyert ügyed van (teljesen kizárt, hogy ezt rossz néven vegye bárki egészséges férfiember), ha meg nem, akkor is belefér a pillanatnyi elérzékenyülésbe és nem jössz ki rosszul belőle.

2013. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ez nem is hülye ötlet! Barátnőm azt mondta adjak egy gyors puszit az arcára és köszönjem meg aztán húzzak el onnan mint akinek dolga van ( mindezt persze nem a haverjai szeme láttára). De mivel úgyse érek felaz arcáig, az ölelés jobb ötletnek tűnik:)
2013. jan. 29. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!