Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok miért ilyen gonoszak, miért mondják a képedbe vagy írják meg facebookon a képemet látva, hogy ronda vagyok szerintük?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy tud valaki ilyen lennei, hogy szívtelenül megsért egy másik embert, mert ha csak annyi mondana, hogy bocs, de nem vagy az esetem az okés lenne, de amit a tini csajok csinálnak az már nagyon gonosz tett szerintem. Én sosem tudnék egy lánynak sem ilyet mondani, még, ha nem is tetszik. Én is elismerem, ogy nem vagyok egy adonisz, egy álom pasi külsőre, de szerintem a külső nem a legfontosabb én egy lányban a külsőn túl a jellemet is nézem és bárkinek adok esélyt, mert azért volt már, hogy lányok kezdeményeztek nálam, igaz többnyire csak facebookon mernek vagy ott látnak meg és tetszem nekik, szóval még csak nem is vagyok egy bányarém, hiába is rondáznak le egyes lányok, a tények neme zt igazolják, már szép lányoknak is bejöttem, igaz ritkább, de van ilyen is.

De, ha egy lány ilyen szívtelenül megbánt másokat, akkor ott nálam már amúgy is elbukta az esélyeit.


2013. jan. 29. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük
2013. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyen apróság ne törje le a szád,mond neki hogy: a retkes ku-rva anyád :))
2013. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azok az emberek akik fbon élik az életuket megérdemlik h ilyen hulyékkel fussanak ott össze. Érdekes engem miért nem zavar az h mit mondanak rolam fb on vagy h hányan lájkolnak éppen... megmondom: azért mert én nem élek ilyen agybutito dolgokkal.
2013. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki rondának nevez, azt nem hiszem, hogy érdekli, hogy van e esélye nálad:D Most amúgy mi a bajod konkrétan? Miért nem örülsz, hogy vannak lányok, akiknek bejössz? Vagy Te mindenkinek akarsz tetszeni? Kvázimdó mit mondjon? Kérdésedre a válasz: Mert a gyerekek iszonyatosan kegyetlenek.
2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de én már személyesen is a képemhezt kaptam egy szép lánytól, akinél bepróbálkoztam, vagyis azt mondta, hogy nagy az orrom, meg hogy nézek ki és kinevetett, tiszta gáz volt, de mégsem tudtam mit mondani. Aztán meg azt sem értem, hogy miért van az, hogy mi fiúk nem vagyunk ilyen kegyetlenek, még, hogy a női nem a gyengébbik, a fenéket, sokkal több kegyetlenségre képes sokszor, mint egy férfi. Ott an például. Lehet az is baj velem, hogy érzelmesebb, érzékenyebb típus vagyok, nem a bunkó fiú kategória.
2013. jan. 29. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Van 1 csaj, aki a annó a barátnői elött elmondott engem mindennek, és kijelentette, hogy sosem kellenék neki. (nem beszéltem vele, szal csak külső miatt mondta)

Ennek már egy éve...

Azóta véletlenűl elkezdtünk beszélgetni, és mára már csak egy hajszál választ el attól, hogy járjunk :)

Konklúzió: a csaj normális, csak a barátai elött akart "nagynak" tűnni, de már nincs ilyen gond :D

2013. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma már nem divat az empátia. Engem is sokan lerondáztak már, de nem érdekel, én is tudom magamról, hogy ocsmány vagyok, de az meg őket minősíti, hogy ezt nem képesek kicsit kevésbé szívenszúróan közölni.
2013. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"hogy mi fiúk nem vagyunk ilyen kegyetlenek"-> azért ezt elég meredek kijelentés...Utcán utánaordibálás, egyéjszaka után nők kidobása, nem ismerős?
2013. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Én momentán bátran ki merem jelenteni, hogy nekem nem ismerős.

2013. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!