Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozós facebook profil?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós facebook profil?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a szöveg gyakran mindegy, ha egy megnyerő képpel társul bármit elfogadnak a lányok.


Viszont amikor randira tervezett lányokat felvettem a közösségi platformomra (facebook) sokszor alaposan átböngészték azt és megállapították, hogy áh, nem is vagyok olyan értékes "pasi" és rögtön nem is akartak találkozni.


Most ha van szar facebook profil akkor valószínűleg van jó is, ami alapján szinte minden csajt randira tudnék hívni.


Nem értem ezt az egész szarrágást amúgy, mert kb 4 csaj volt a társkeresőn aki minden nap puszival köszönt el, ígérte, hogy találkozunk és mióta felvettem őket facebookra flegmák lettek kerülnek és konkrét lebaszást kapok amikor találkozóról esik szó.


2013. jan. 29. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy nincs kacsalábon forgó palotád és 20 kocsid.
2013. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán unalmas volt az összkép az egész addigiak alapján.
2013. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ultra gáz ha valaki a Facebookon csajozik. Nem állnék le olyan fazonnal, akiről látom, hogy egész háremet tart, és én csak egy vagyok a sok közül.
2013. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy a nők nem lehetnek bunkók, lekezelőek.

Vivere militare est, majd csak találsz valaki normálisat.

2013. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tények magukért beszélnek. észre vették hogy szánalmas vagy. ugyanmár minek kell csajozós fészbuk? nem hülyék hogy ne vegyék észre milyen vagy. nem tudsz az életben csajozni? francnak se kell ilyen ember lol. gondolj bele ha fordítva lenne te sem akarnál kamu nőt. ( ne nagyon várj kedvesebb kommenteket :/ )
2013. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanuld meg használni a photoshopot, montírozd oda magad egy X6-os BMW mellé, a nyakadba montírozz sok fuxot, és egyből barátságosabbak lesznek facebookon is!
2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, barátságosabb... De kinek?... áhh
2013. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Photoshop addig jó, míg nem történik meg a személyes találkozás. Utána meg lehet nézni h*lyén.:D
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok nem az eszükről híresek. Ha okos vagy, sztem az első dugásig simán lehet hülyíteni őket. Nézd meg a Diszkópatkányok c. filmet!
2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megvan! Biztos azért, mert Kip Drordy ismerősöd! (South Park fanok előnyben) :D
2013. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!