Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőmnek kiszívták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmnek kiszívták a nyakát. Ettől még nem egyérttelmű, hogy le is feküdt az illetővel, ugye?

Figyelt kérdés
Már kinőttünk abból a kórból, hogy "menő" legyen a kiszívott nyak, biztos vagyok benne, hogy nem viccből került oda. Egy közös barátnőnk szerint egyértelmű, hogy lefeküdt a sráccal. Ti mit gondoltok? Ki szívják az emberek egymás nyakát anélkül, hogy lekerülne néhány ruhadarab?

2013. jan. 29. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is szivta már ki nö a nyakamat pár éve egy konferencia alatt fogadásbol mert néhány közös ismerössel arrébb vonoltunk a sok betokosodott öreg ember elöl és mégsem fekudtunk le pedig nem voltunk akkor már tinik csak szimplán hulyék
2013. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Shevy én abban a hitben éltem hogy lány vagy :D
2013. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szempontból nézed.

Hogy van e párja, vagy nincs párja.

Ha van párja, bezony bezony elgondolkoznék, h minek hagyja h kiszivják a nyakát, ergo tuti megcsalta (nálam csók is emgcsalás)

vagy nincs neki, akkor miért lenne gojnd stb

De ha azt akarjuk megtudni, hogy lefeküdt egy bizonyos sráccal, akkor nem lehet tudni, mert lehet h csak táncolt vele és akkor történt meg.

2013. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nő :) Shevy férfi, nekem mindig is sütött róla :)


Egyébként igaza van, nem egyértelmű.

2013. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez egy anonim oldal lehetek lány is ha valaki annak tart lehetek pasi i ha az kel lehetek szeretö is és bérgyilkos is :—)
2013. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17:07

huha ki vagyol h ennyire ismersz? :$

2013. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szomszédasszony :))))
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igen, ez teljesen egyertelmu, h mar lefekudtek, de szerintem a srac inkabb megoszakolta! ez az elso szamu arulkodo jel kulonben arrol is, hogy terhes, ugyhogy gratulalhatsz is neki!
2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem de közel jártak hozzá, csak bezavart valami nekik
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En is szivtam mar ugy ki csavo nyakat hogy akkor meg nem jartunk....Jo azota osszejottunk ... De nem biztos hogy lefekudtek.

Gondolj bele ha lefekudt vele,nem szivogatja a nyakat

2013. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!