Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, a barátommal szeretnénk lefeküdni, egy problémám van, hogy ott lent ciki ha szőrös? Vagy inkább szedjem le? De a borotvától hamar visszanő, és erősebb lesz:/

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szedd le...
2013. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szedd le de nem teljesen,mert még azt hiszi, hogy jó sokan jártak már oda lent
2013. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
borotva,vagy esetleg más?
2013. jan. 29. 17:58
 4/18 anonim ***** válasza:
Úristen, szegény fiú nem fig kilátni a gaztól.! Szedd lefelé, először ollóval vágd le, aztán borotváld le.! Azután pedig gyantázhatod..vagy ahogy tetszik! De vigyázz, mert ha nem jó irányból borotválod a szőrt, akkor kipöttyösödik a bőröd...:-)
2013. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
gyanta, hasonló.a borotva az nem túl megfelelő szerintem
2013. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
képet képet képet....
2013. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ma abszolút a szőrtelenítés a trend, úgyhogy ha itt kérdezősködsz, biztosra veheted, hogy a válaszok döntő többsége arról fog szólni, hogy CSUPASZRA!, vagy csak egy csíkot, esetleg háromszöget hagyj.


Mindazonáltal 15 évesen még lehet, hogy nincs olyan erős és sűrű szőröd, hogy érdemes lenne már most borotvával nekiesni a bikinivonalon kívül. Amellett lehet, elég csak rövidre trimmelni.


Amúgy korábban én is feltétlen szőrellenes voltam, de ma már annyira mindenki szőrtelenít 14-től 60-ig, hogy lassan megint az lesz az erotikus, különleges, ha valakinek szőrös. Pláne, ha tinikről van szó, nekik olyan szexin áll a frissen kinőtt, hamvas, eredeti fanszőr.

2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 össze folyt a nyál a számban xD :DDD

amúgy nekem tetszik ha enyhén szőrös de nem dzsumbujban hanem rövidre vágva :D

vagy pedig igen, kopaszon :):D

2013. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem is megjött az étvágyam egy ude hamvas pnára amit kellemesen elnyalogathatok mint egy joizu lucskos fagyit :D
2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sthap :DDDDDDD
2013. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!