Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért közösítenek ki? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért közösítenek ki? Mire célzott?

Figyelt kérdés
Ahol én lakok ott szinte mindenki kertes házban él, az osztály lányinak többsége vasalja vagy göndöríti a haját és sminkelnek köröm lakkoznak drága cuccokkal és mindnek bmx vagy gördeszkás pasija van. Nekem nincs pasim nem mondom hogy világszép vagyok de van egy pár lány akinél szebb. De pénzünk semmi a telefonom is csak telefonálásra jó de nem tudjuk feltölteni. Ruháim vannak de csak kínaiak meg turisak meg a családból kapott. Sminkelni meg körömlakkozni nem tudok anya azt mondja az ku.rvás és a fiúk ezeket a lányokat kerülik . Pedig ha tudná hogy nem. Az suli és az osztály legmenőbb legszebb csajával volt egy őszinte pillanatom mert versenyre készültünk és kettesben hagyott a tanárnő minket. Meg kérdeztem hogy mért is piszkálnak és mit válaszol olyan vagy mint egy szürke nyomi kis egér meg nyuszi is vagy. Összességében nem vagyok stréber 4 az átlagom. A egy szürke nyomi kis egér meg nyuszi is vagy ez mit jelenthet szó ezt szerint ez mondta.
2013. jan. 29. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?attól -is- függ a válasz a kérdésre
2013. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a világ egy szar hely ahol minden a külsöségekre megy ki, ha nem 100 000res ruhákbe és nem tökéletes hajjal/sminkel mész suliba nagyon esélyed sincs :/ ez nagyon szopás vágom :/ de ez ellen nem tudsz mit tenni
2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kell bekkelned a sulit, és megszabadulsz az ilyen kis pisis hü lyéktől.
2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azokon a lányokon több smink van mint Mona Lisa vászán.. szard le :D
2013. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, miszerint: éld túl a sulit, és megszabadulsz az ilyen kis anyukedvenceitől. Könnyű anyuci meg apuci pénzéből játszani a kisasszonyt... Nyilván nekem is több csajom lett volna, ha apuci megdob minden hétvégén egy ötössel, hogy menj fiam, élj egy kis közösségi életet... vagy éppen ha mondjuk abból öltözködhetnék, amiből én szeretnék, és nem abból ami van...


ilyen az élet, van ahova több, van ahova kevesebb jutott, kár is bánkódni ez miatt :)

2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lemaradt az előzőből.. oké, hogy nem a ruha teszi az embert, de azért valamilyen szinten elvárható egy igényes megjelenés. Összeillő ruhadarabokat nehéz kapni... ha meg nincs miből, akkor meg marha nehéz ízlésesen, és igényesen öltözködni - ami valljuk be meghatározza az első benyomást az emberekben, hiába tudjuk, hogy nem a ruha teszi az embert.
2013. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg te is divatosabb lenni, ehhez nem kell,h drága cuccokat is vegyél, lény nyitott, és humoros!
2013. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 éves most vagyok elsős és a helyzet nem változott semmit.
2013. jan. 29. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:

énis elsős vagyok. jól öltözködöm, igaz, sok ruhám van turkálókból. sminkelek, csinálom a hajam, stílusom megvan, még is eléggé kiközösítenek.


nem csak a külsőségeken múlik a dolog. figyelj, ők ostobák.

anyuci apuci pénzéből én is könnyen élnék, az biztos. meg kell találnod azt a pár embert, akivel elvagy, és onnantól szard le őket magasról.:)

2013. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na jó. Én most vok végzős.Mi is csórók vagyunk... A kínaiból veszeszem a ruhám nem Deichmannból vásárolom a cípőt és nem lógok az árkádban suli után. nah a suliban, felső tagozattól elkezdtek piszkállni. Hogy túl oldalra fésülöm a hajam meg hát a kinézetem miatt. Amibe épp belekötöttek. Pont mint a te esetedben ugye. Ilyenkor nincs mit tenni, le kell sz*rni mindenkit. amikor a dlogok bevadulnak (persze HA bevadulnak)és nem csak kiközösítenek hanem piszkálnak löködnek és rájönnek h veled szabad, esetleg megaláznak stb.. az iylen anyupi-apuci kislány/fiúi akikenek minden a kezükbe hullott, menőnek hiszik magukat. 7. ben kib*sztak a suliból mert megvertem valakit. egy lányt aki leköpött. eltört az orra nekem meg 2 újjam de lesz*rtam mert b*szottul jól esett. mikor a félév után átmnetem a sulimba ahol ballagtam mindenki nagy 'O' val nézett rám. Mindenki fosott tőlem... xd Könnyű mondani, hogy sz*rj le mindenkit mert elég 'jó' érzés gyomorgörcsel suliba indulni, hogy most mit fognak csinálni.. Ezt nem azért mondom hogy te is tedd azt amit én. sőt! ne tedd! Ezek a barmok ellen nincs mit tenni. De ha bavadulunak egy jobbos mindíg segít! (: fel a fejjel és éld túl .. :D a suli bazi nagy sz*pás... ;)
2013. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!