Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztálytársamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegedi srác kérdése:

Az egyik osztálytársamba szerelmes vagyok amikor átölelem akkor ő engedi de azt hiszi hogy csak hülyeség, már sokszor célzott arra hogy meleg vagyok de mindig letagadtam mert nem merem bevallani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Osztálytársam azt hiszi hogy hüleség.

2012. okt. 17. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát Én adnák egy sallert neked az biztos! Engem ne ölelgessen egy friss buznyák.

Elmondhatod neki, de sok jót ne várj. Ha igaz barát megért téged és elfogad, de szerintem még fiatal hozzá, hogy ezt megértse és ne tegyen nevetség tárgyává.

Az lenne a legjobb ha befejeznéd az ölelgetést, mert előbb-utóbb valakinek ez feltűnik és a végén még a haverodat is annak néznék. Én pl: UTÁLOM ha egy "olyan" ölelget. Amúgy hány évesek vagytok?

2012. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

Úgy vágnálak pofán, ahogy csak lehet. Attól is megveszek, ha egy olyan csaj mászik rám, amelyik nem izgat, vagy kifejezetten irritál. Hát még, ha az ellenkező nem lenne az -.-" De ha tudsz normálisan is viszonyulni a dologhoz, egy hosszabb idő után meglehet, ugyan olyan jó barátok lehetnénk...

F17

2012. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy? Szerintem ne mond el neki hogy mi a helyzet. Ha az ő részéről nincs semmi ami atrra utalna, hogy bi akkor hagyd az egészet. Így lesz a legjobb.
2012. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE MOND EL!
2012. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre döntsd el, mit akarsz. Vagy valld be neki, vagy ilyen jeleket se adj...
2012. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem mond el neki hogy meleg vagy, de azt ne hogy vonzódsz iránta mer ha nem viszonozza akkor lehet annyi a barátságnak. Ha meg ő is érez irántad ki fog derülni
2012. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!