Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jöttem zavarba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jöttem zavarba?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy oszttársunk akibe szerelmes au egyik bnőm, de nekem nem tetszik de szerintem is aranyos,nekem más srác tetszik.. ketten maradtunk a teremben és beszélgettünk vmiről de nagyon zavarba jöttem amikor rám nézett és éreztem hogy hogy vörös vagyok meg hogy olyan forró a fejem, de am nem tetszik nekem, mindig arra a srácra gondolok akit említettem hogy tetszik.. tesóm szerint vannak emberek akik csak simán zavarba tudják hozni a másikat..meg kicsit rosszul is éreztem magam hogy ott beszélgettünk kicsit közben a bnőm bele van zúgva
2013. jan. 29. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd magad rosszul:) Semmit nem tettél, elvörösödtél. Nem smároltatok, nem is ölelted meg, semmi nem volt. Én is szoktam szimplán csak zavarba jönni attól, ha ott van egy srác, aki tetszik a barátnőmnek és szinte akarattal nem vörösödök el, nehogy azt higgye, tetszik nekem. Ilyenkor nekem is mindig sikerül elvörösödnöm :D
2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!