Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliba és nagyon tetszik de ő nem tudom, hogy, hogy érez mert mikor elmegy mellettem ő is zavarba van ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én nézném milyen szerencsétlenek vagytok... Nagyjából ezt tenném... :D
2013. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de nem erre gondoltam volna a "ti mit tennétek?,, alatt
2013. jan. 28. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk elég logikus, ha zavarba jön akkor te is tetszel neki nem? Miért nem beszélgettek egy arra adandó alkalommal picit? Vagy ha járni akarsz vele, akkor elhinted az egyik haverjának, hogy tetszik neked, és ha mákod van másnap már randiztok.


Legyél már kreatív kicsit!

2013. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi de nem is köszön rám meg én se rá
2013. jan. 28. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát feladom, igaza van az elsőnek...
2013. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor először köszönj te rá! DErítsd ki hanyadikos, és sétálgass sokat arrafelé, szemezgessetek,.. valamilyen ürüggyel menj oda hozzá! :D Vagy ha nem mered, ismerkedés elejére jó a facebook, és ha ott egyszer már beszéltetek, élőben is odamehetsz hozzá! :))
2013. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 28. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá szerintem,de én úgy vagyok ezzel,hogy köszönni viszont neki "kéne"/illene előbb...:)
2013. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!