Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért retteg manapság minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért retteg manapság minden lány betegesen attól, hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Régebben ez öröm volt,ma meg olyan mintha a Biblia 11. csapása lenne.
2013. jan. 29. 21:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem rettegek.
2013. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Lilla sem retteg.
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
mert a hülyeség gyorsan terjeng mint a pestis
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Régebben a kenyér 3 ft volt,de most MOST van bazze.
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz :D
2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert manapság nincs annyi pénze egy 17-18 éves lánynak, hogy gond nélkül felneveljen egy gyereket. (akár apa nélkül)
2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Én is rettegek ettől. Ezért nagyon vigyázok. Nem bírom elviselni a gyerekeket, félek a szüléstől, tönkretenné az alakom és kb 20 évig felelős lennék minden tettéért, rámenne a fizetésem nagy része és nem tehetném azt amit akarok. Sokan mondják, hogy fiatal vagyok majd meg fog változni az álláspontom, de ezer százalék, hogy nem. Egyszerűen már a gondolatától is kiráz a hideg. Ezért én mindig többszörösen is védekezek. Nem lennék jó anya és ennyi elég is. 18/N
2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 14 évesen annyi esze van, hogy gumi nélkül felcsináltatja magát a fél várossal, az rettegjen is!
2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
régen sem biztos,hogy örültek, inkább csak nem volt más választásuk. ezt várták el tőlük, ez volt a természetes, hogy fiatalon terhesek lettek, de most már más világ van. ki örülne 16 évesen egy gyereknek?
2013. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány és azt sem, hogy hány éves vagy.


A következő a helyzet. Régen, amit te írtál úgy volt, hogy az emberek minimális százaléka mehetett egyetemre, mert igen nagy tudást igényelt. Nem is érdekelte a legtöbb embert, mert nem tudott vele mit kezdeni. Ezért, ha tanult, akkor lett egy érettségije. a nők Magyarországon és sajnos máshol sincsenek annyira megbecsülve, mint a férfiak. Így a nők az érettségi után férjhez mentek, gyereket szültek, háztartást vezettek, a pasi, mint jól kereső eltartotta őket.


Fordult a kocka. MA mindenki egyetemre akar menni, és a hülye is bejut oda, nem nagy a kiválasztódás. Az egyetem után szeretne egy kicsit talpra állni, használni a megszerzett szakirányú tudást. Miért? Mert KAPITALISTA rendszerbe léptünk át, és mindent a pénz diktál. ezért húzza el mindenki a gyerekvállalást (tisztelet a kivételnek) és ezért sokan már egyre kevesebbet vállalnak. Nehéz ma megélni Magyarországon.


Gondold el, ha egy fiatal lány teherbe esik, mitől fosztja meg magát és vajon mikor éri utol magát, ha nem tud végigvinni egy egyetemet vagy nem használja a kitanult szakmáját. Pár év múlva arra sem emlékszik hol az egyetem, nemhogy arra, mit tanult! Kezdheti elölről jó esetben 30 alatt, zárkózhat fel, de addigra mindenki fiatalabb lesz nála és többet tud majd tőle!


Kezded érteni?


és biztos nem világítottam rá egy-két nagyon fontos dologra. Talán a többiek megteszik.


43/F

2013. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!