Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatlan, kövér, harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan, kövér, harmincas nőknek van bármiféle esélyük párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tele a világ tizen- huszonéves, tapasztalt, nagyon jó nőkkel. Így gondolom (meg a tapasztalatok alapján) kb. semmi esély?
2013. jan. 29. 23:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Valamennyi van, csak alacsony. De lehet valaki pont hozzád hasonlót keres...
2013. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

a tapasztalatlansággal semmi gond. de 30 év alatt aki nagyon akar, lefogyhat, h ne kövér legyen, hanem pl. csak duci. bár komoly kapcsolatban a jellem számít inkább.

F

2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miért, vannak ilyenek? Az esély attól függ, hogy mik az elvárásai a nőnek.
2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lehet.


Mondja ezt huszonéves, aki régen kövér volt.

2013. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. Biztos vannak olyan pasik, akik hasonló testalkatúak, és kapcsolatra vágynak.
2013. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A kövérségen lehet változtatni..
2013. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
szerintem semmi esély! le kell fogyni mert csak a külső számít! egy dagadt g.ci nem kell senkinek semmire
2013. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 The Other ***** válasza:
74%
Kevesebb csokika, sütike, hurkácska és a megspórolt pénzt pedig csini cuccokra (ne adja Isten valamilyen sportra: aerobic, spinning és egyéb csajos dolgokra) költöd.
2013. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 HalkHogen ***** válasza:
Hogyne lenne. A tapasztalatlanság meg az életkorod különben sincs a homlokodra írva.
2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

"Kevesebb csokika, sütike, hurkácska" - elmész te a jó édes...

Annyira unom komoly bssztáok meg, hogy aki kövér, az automatikusan zabál, és lusta, lomha, meg mit tudom én...

És mondják ezt azok, akik lelkiismeretfurdalás nélkül ehetik a pörköltet nokedlivel és életükben nem jártak még edzőteremben, én meg szívok, szívok, szívok, és mindenki lenéz. Annyira undorító ez a külsőségekre építő világ.

2013. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!