Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé elbizonytalanodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elbizonytalanodtam, adnátok tanácsot? (Internetes ismerkedéssel kapcsolatos, harmincas nő vagyok)

Figyelt kérdés

Harmincas nőként egyéb lehetőségek híján neten ismerkedem. Nagyon hamar megtanultam kiszűrni, hogy kik azok, akik érdekelhetnek, és velük folytatok komolyabb beszélgetést, és ha még ez alapján is látok benne lehetőséget, akkor találkozó. Nem "hogy vagy" és "milyen volt a napod" szintű beszélgetéseket folytatok, hanem tényleg igyekszünk alaposan megismerni egymás életét, értékrendjét, amennyire csak lehetséges.


A problémám: egy hete megismerkedtem egy férfival, akivel nagyon hamar elmélyült a beszélgetés, és mindketten úgy éreztük, hogy érdemes lenne folytatni - meg is beszéltük. Eleinte nagyon sűrűn jelentkezett (munkaidőben is, amikor volt pár szabad perce és azon túl is, szinte minden este), aztán amikor már ott tartottunk, hogy továbblépjünk, akkor "eltűnt". Mindössze néhány napról van szó, és tudom, hogy mostanában nagyon elfoglalt is (munka miatt), de számomra furcsa, hogy pont akkor vesz vissza, amikor már egyértelmű, hogy érdeklődünk egymás iránt és megbeszéltük, hogy lehetne folytatása is a dolognak. (Amíg csak "ismerkedtünk" sokkal gyakrabban jelentkezett.)

Van még értelme reménykedni, vagy lépjek tovább? Nem akartam mellette párhuzamosan is ismerkedni másokkal, mert úgy tűnt, hogy ebből most tényleg lehetne valami... de nem szeretnék hetekig várni rá, miközben ő már lehet, hogy nem is akarja.


2013. jan. 14. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom nálad jobban, miről van szó. Azért sok időt ne várj vele, pár nap és folytasd az ismerkedést!
2013. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vicuska87 ***** válasza:
Igen ez az internetes ismerkedés hátránya! Ténleg, sok időt ne várj rá! Max 1-2 hetet, és ismerkedj tovább!
2013. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Valaszolok ***** válasza:
Jól értettem hogy nem volt személyes találkozás?
2013. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ő felejtős.

Véleményem szerint a net csak az alkalmat kellene, hogy adja, az ismerkedéshez (mintha egy buliban találkoztatok volna). Teljesen felesleges hetekig írogatni egymásnak, minden személyes érzésed, véleményed leírni egy vadidegennek.

Szimatikusak lettetek egymásnak az adatlapotok alapján, 1-1 levél oda-vissza és találkozni!!!

2013. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem szeretem és nem is javaslom a hosszas levelezgetést/csetelést! Teljesen mindegy mit mond vagy ír, úgyis az élő találkozás dönt!!!

Szerintem: 1. beijedt, mert nem saját képpel hirdetett vagy régi, a legjobb beállítás + photoshop és menekül a csalódás elől.

2. Randizott valakivel és az bejött neki. Tovább nem akarja szőni egyelőre a dolgotokat, de elhajtani sem akar, hiszen ki tudja a mostani komolyan gondolja-e?


Egyébként, ha Neked bejön a magas, izmos, barna hajú-szemű értelmes 37 éves pasi, akkor beszéljünk privin. Én sem találok egy normális nőt már egy ideje... Ki tudja? :-)

2013. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem volt még személyes találkozás. Azzal pedig nem értek egyet, hogy egy adatlap alapján érdemes lenne találkozni, mert akkor napi 3 randim lenne... és én is csak olyannal szeretnék, akivel tényleg van értelme. Nem halogatom a végletekig a találkozást, de nem is találkozom bárkivel, csak aki tényleg felkelti az érdeklődésemet.
2013. jan. 14. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Te naponta találsz 3 olyan palit, aki tetszik? Akinek Te is bejössz? Akivel értelmes levelet tudsz váltani? Aki helybéli és elhív kávézni vagy sétálni és nem rögtön ágyba?


Amennyiben igen, akkor Te nagyon szerencsés vagy! Vagy nincs túl magasan a mérce...

2013. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Valaszolok ***** válasza:
Az írásodból ítélve értelmes hölgy vagy.Ezért is furcsa nekem hogy az ismerkedés effajta formáját választod.De elmondom a személyes véleményemet ha nem haragszol. :).Az egyetlen probléma az ismerkedés ezen formájával hogy nem tudhatod mi igaz abból amit ő mond.Így nagyon nehéz(már már lehetetlen) megbízni valakiben akit nem is láttál soha.Ez a viselkedés amit csinál,is igazolja az előbb leírtakat sajnos. :/
2013. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 5: Az első tipped nem valószínű, mert egyáltalán nem volt beállított, túl előnyös képe. :)

A második persze simán lehetséges.


Nézd, ha gondolod, írhatsz privit. :) Meglátjuk! :D

2013. jan. 14. 13:54
 10/16 A kérdező kommentje:

# 7: Azért naponta nem, de előfordul azért. :) A mérce magasan van, de nem a megszokott elvárásaim vannak (tehát nem jóképű, pénzes pasikra bukom :) ).


Valaszolok: Miért lenne furcsa? Nekem írásban sokkal több minden lejön, elég jól tudok sorok között olvasni, olyan nagyon még nem lőttem mellé eddig. :)

2013. jan. 14. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!