Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatott? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatott? (lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm átjött, és huzamosabb idő kényeztetés után elkezdtem ujjazni, de már lassan mennie kellett és csak bevezető jellegü kényeztetést kapott, de közbe pisilnie is kellett de nem akart elmenni wcre, mikor abbahagytam hogy hazainduljon (mert 3ig maradhatott csak) visszajött és azt mondta hogy jó volt de talán nem kellett volna, és valami rosszat csinált a wcn kérdeztem mit de azt mondta nem érdekes, szóval terelt, de nem fejezte be magának mert azt kérdeztem és azt mondta nem :s csajok milyen rosszat csinált?

2013. jan. 29. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
felnyomtad a torkáig a tampont -.-''
2013. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemhinném mert oda nem mentem mert még szűz, csak a csiklóját izgattam.
2013. jan. 29. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
pukizott a wc-n
2013. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beküldte a perem alá a cuccot.
2013. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pixi3 ***** válasza:
Na várjál.. most akkor csak a csiklóját izgattad, vagy feldugtad az ujjad? Mert rohadtul nem mind1.
2013. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a csiklóját, és közbe pisálnia kellett, de annyira élvezte hogy nem akart kimenni könnyíteni, aztán abbahagytuk és visszajött a wcről, mondta hogy nemjót tett de nem árulta el mi az :s de nagyon érdekel mit csinálhatott
2013. jan. 30. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!