Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon csinálhatott velem vmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csinálhatott velem vmit?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson voltam.Az első este mindenki az apartmanban engem kiveve meg két lányt akik átmentek másik apartmanba mindenki berúgott meg átjöttek a fiúk is berúgni én semmiből sem kértem inkább aludni mentem az esti fürdőzés miatt hulla voltam.Reggel amikor felkeltem akkor hallottam az egyik csajtól amint bszélgettek h az egyik fiú rámmászott amíg aludtam azt hallottam h a fenekem fogdosta meg rajtam feküdt én meg nem keltem fel de nemértem nem ittam semmit ráadául biztos h semmit nem adtak be mert nem drogoznak de ha ez történt miért nem keltem fel?Még a buszon is hallottam mintha erről beszélnének és az egyik csaj mondta h úristen az nemi erőszak meg a fiútól h szerinte jó a seggem.De amikor megkérdeztem h kik voltak az apartmanba nem mondták h az a fiú ott lett volna.De több embertől hallottam amint egymás között erről beszéltek azonban 1:miért nem keltem fel?nemértem h lehet h semmit nem ittam mégis ilyesmi töténik h nem kelek fel 2:Én szűz vagyok a bugyimon nem volt semmi nyom akkor most csak letapizott v volt több is valószínűbb h csak letapizott de a buszon a csaj megijesztett. 3:Az a fiú más hülyeséget is terjesztett már ilyen pletykás tipus.4:Olyan mintha titkolni akarnák de csak nem lennének olyan szemetek h történt és nem mondják el főleg ha terhes lehetek mert ha nem akkor kinézem belőlük de akkor csak szólnának ez egy elit osztály normális gyerekekkel.5:Hogy történhet meg ilyesmi egy ilyen lánnyal mint én éy így sztem nem nagyon lehetséges de miért terjesztenék ha nem igaz.Mély alvásfázisba lehettem és tényleg megtötrént ez nem fake mi lehetett?Segítsetek!
2011. jún. 20. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csak át akarnak vágni:)
2011. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De biztos mert korántsem mind1 h terhes vagyok-e vagy sem.Amúgy az a baj h sosem késik de pont most igen.
2011. jún. 20. 22:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávó csak vagánykodni akart vond kérdőre.
2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
szerintem is
2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De nem merem mert félek h elterjeszti és mivan ha történt valami?
2011. jún. 20. 22:15
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet azért késik, mert idegeskedsz.
2011. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De addig nem idegeskedtem amíg nem késett mástól meg nem lehet mit csináljak?
2011. jún. 20. 22:16
 8/25 anonim válasza:
ajjj ha elvették volna aszüzességed hidd el felébredtél volna rá...és enm bugyiba meg felölztözve ébredtél volna ..lehet megtaperolt de ennyi:Dne legyél már buta!!!:9
2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Írtam neked e-mail-t, írj majd vissza. :)
2011. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nyugi.Ha hozzád ért volna ott alul,azt megérezted volna.Nem volt semmi,csak szivatnak és alaptalanul pletykálnak.Az meg,hogy késik,azért van mert stresszelsz emiatt.
2011. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!