Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat? Felelsz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat? Felelsz vagy merszezés közben történt. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Házibuliban felelsz vagy merszeztünk. Először választani kellett egy embert és én az exemet választottam. Az volt a feladat, hogy pokróc alatt le kellett vetkőznöm meztelenre. Ezután az exem húzott egy testrészt és egy feladatot, hogy mit kell csinálnia 5 percig. Kihúzta a cicit és a nyalogatást. Ő is bejött a pokróc alá és 5 percig nyalogatta a cicimet. Viszont közben a keze letévedt a többiek tudta nélkül és elkezdett simogatni ott lenn. Én meg nem tiltakoztam, hagytam. Szerintetek ezt félreérthette? Lehet, hogy be fog próbálkozni ezek után?
2013. jan. 30. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mér maradok ki az ilyen bulikból mindig...
2013. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülye aki erre a merszre azt mondta volna,hogy nem.
2013. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Diák koromban nálunk is nagy divat volt ez a játlk de azért mi ennél diszkreétebbek voltunk.. Ne haragudj hogy ezt mondom de ha ez nem kamu akkor a szüleidnek nagyon rosz fogalmai vannak a helyes gyermeknevelésről. ÉS köszönd megm ost ha ennyivel meguszod :)
2013. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D izgik ezek a házibulik... Hát, nem tudom.. Attól függ, hogy szakítottatok. Lehet h csak a pia meg a régi emlékek egyvelege hozta ki belőle. Vagy akar mást is, de az úgyis rövidesen kiderül.. :)

18/L

2013. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

na igen.

nem olyan ijesztő.. :D

amúgy: max azt gondolhatta hogy tudja mit csinál. v azt hogy be figyel még 1 kis kufirc az exel.

2013. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

shevy: senki sem mondta hogy kisiskolások / közép sulisok :D

huszonévesen sztem totál rendben van.

ps: csináltunk mi durvábbat oviban amiatt ne aggódj :D

2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyilván tolna még.ez a kérdés?
2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 00:18

Nem erről van szó. Mi is csaptunk orgiát részegen egyik barátom szülinapi buliján. Szerencsére nekem is jutott jóféle nő és jo volt meg minden, de azért ésszel csináltuk mindenkinél ott volt a ZsbPirelli és nem lett belöle botrány, mert nem egymás leött csináltu khanem mindenki félrevonult. De az hogy egy lány ezt bejátsza ugy h mindki öket nézi.. itt van a gond. :)

2013. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!