Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja velem? Tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja velem? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit bonyolult történet lesz.

2 éve jöttem ebbe az iskolába( ahogy minden egyes osztálytársam ) , rá 2-3 hónapra nagyon jóba lettem a mostani "legjobb" barátommal, aki elkezdett járni egy csajjal.A csaj és én köztem jó barátság alakult ki,mert hát mégis csak jóban kellett lennem vele, meg amúgy is jó fej volt. Miután szakítottak a csaj terrorizált engem. Folyton leb*zizik(ahogy a barátnői is, persze ok nélkül), valamint csak oda jön és megüt.Naponta többször is... sőt, minden egyes szünetben.Most idén megint ezt csinálta, aztán kb 2hónapja kibékültünk, mert "nem bírja ő ezt már tovább, inkább legyünk jóba megint". Oké, beleegyeztem... aztán megint elkezdte, hogy leb*zizik, odajön szünetbe és csak úgy megüt.Pokollá az életem az iskolában.Megütni mégsem üthetem meg, mert hogy néz az már ki, hogy egy fiú ver egy lányt(?).Vajon tetszik neki?Vagy MIÉRT csinálja ezt?


2013. jan. 30. 18:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Pokollá teszi az életem az iskolában*
2013. jan. 30. 18:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak élvezi, hogy van akit kínozhat, mert úgyse tesz semmit ellene.
2013. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ebbe mi a jó neki? Erre élvezik?
2013. jan. 30. 18:14
 4/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mond el neki halál nyugodtan, és érthetően, hogy mit gondolsz a viselkedéséről és róla, lehetőleg az osztály előtt. Néha a szavak jobban fájnak, mint egy pofon, különösen, ha te megőrzöd a hidegvéred. Ezek után pedig nézz át rajta. Még bocsánatot is fog kérni előbb utóbb.
2013. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom vele, hogy volt amikor NAGYON KEDVES VOLT, nemcsináltam semmit, főleg nem bántó dolgot ,akkor miért csinálja ezt?Szoktam neki mondani az utóbbi időbe , hogy fejezd már be, nincs más örömöd?Akkor általában lekever egy pofont és "hülye b*zi", aztán a helyére megy.
2013. jan. 30. 18:18
 6/10 Pretty Ballerina ***** válasza:

Szerinted egy ilyen ember megérdemel bármekkora figyelmet?

Ez a csaj egy tapló. Szerinted mért teheti ezt meg veled?

Mert te is pontosan arra gondolsz, hogy milyen kedves szokott lenni néha. Ez a trükk. Egy kicsit kedves, hogy aztán te megbocsásd neki, és folytathassa a megalázásod. Megszégyenít, megpofoz, leb*ziz. Gondolkozz.

2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké.. Mit tegyek ellene? A szavak nem hatnak.
2013. jan. 30. 18:26
 8/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hatnak a szavak, de nem mindegy, hogy hogy mondod őket. Ebben az esetben hogy elérd, hogy békén hagyjon, legyél hideg, megingathatatlan és nyugodt. Mond el neki, milyen minősíthetetlenül viselkedik, egyszerűen, tisztán, érthetően. Utána pedig szépen küld el. Nem fogja tudni hova tenni a dolgot és leáll vele, ha így viselkedsz. Így nem kapja meg, amit el akar érni, ha folyamatosan falba ütközik.
2013. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen az ötletet, de sajnos akkor is megfog ütni.
2013. jan. 30. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy megteheti. Ne legyél ennyire nyámnyila.
2013. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!