Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem jóvá, hogy visszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jóvá, hogy visszakapjam a bnőimet?

Figyelt kérdés
Történt egyszer, hogy találkoztam volna velük hármasba aznap(lényegtelen mikor). Ment minden jól, egyszer csak írt nekem egy régi bnő akivel jó ideje nem beszéltem, hogy találkozzunk. Érdekes, hogy ez a bnő aki írt nekem, csak akkor ír, ha körmöshöz kell mennie, meg kozmetikushoz, semmikor máskor. Na találkoztam vele, és írtam, hogy nem akarok velük találkozni. Erre fel volt háborodva, hogy azt hitte, hogy nem is szeretem a kittit, és csalódott benne. Viszont Klau(aki csalódott bennem) nem mondta el annak a harmadik személynek, hogy miért nem találkozok én velük. Így megharagudtak rám. Egyébként Klau(akinek mondtam, hogy nem megyek) olyanokat mondott nekem, hogy fogya..kos, meg hogy sz...ál le? Milyen barátnő amúgy az ilyen? Mit lépjek, hogy talán jóba legyek velük?

2013. jan. 30. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

NE haragudj de ahogy elolvastam érzem hogy fiatal vagy.Szóval ha nem is nagyon csinálsz semmit is ki fogtok békülni ebben a korban ez így van...

És ha tényleg a barátnőid nem egy ilyen kis apróságon kellene besértődniük.

Nem értem igazából a mai fiatalokat hogy egyrészt folyton keverik a szar másrészt minden kis apróságon besértődnek...


Csak hogy elmeséljem hogy is meg ez (igaz) barátoknál; volt hogy már 1.5 hónapja terveztünk egy programot a legjobb barátnőmmel, de előtte való nap eléggé kibuktam (egy bizonyos dolog végett) így lemondtam. Bár haragudott és nem is voltam büszke magamra, de így alakult. Bocsánatot kértem ő elfogadta. Megjegyezte magában ezt az esetet de minden ment tovább a normál kerékvágásban.

2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
mi va?!
2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!