Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy visszakapjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam? Szeretem! SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Szóval. 3 éve szerelmes vagyok a fiúba, ő meg több mitn 5 éve. jártunk sokáig, de most eljutottunk oda, hogy mindig megbántottuk a másikat és összevesztünk, olyat mondtunk amit nem akartunk és utána 5 perc mulva már kibékültünk és sajnáltuk. de minden nap bennünk volt hogy azrt mégis tegnap ezvolt most ne legyen és valahogy megint. és ez megy. de szeretjük egymást. mind2et megvisel. szeretnénk emgoldást találni a dologra. mit tanácsoltok? Szakitott most velem, és aztmondta hogy éljek háttérbe vonul de én nebirom elviselni vele akaork lenni. küzdeni. mit tegyek? kérlek segitsetek normálisan!! Köszönettel 18L és akiért küzd 18 F
2012. ápr. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg felnőtt fejjel! nem muszáj mindenen összekapni, senki sem hibátlan, el kell viselni... de ha ő nem érti meg, akkor nincs mit tenni, majd idővel rájön, hogy eltolta
2012. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beszéljük át a dolgot? tudjuk hogy mind2en tulreagáljuk és hogy hülyeségen borulunk ki de nembirjuk és belekötünk a másikba.:/ és csak hergeljük magunkat. de már 3 éve nembirjuk egymás nélkül. mind2en ugyérezzük az igazi a másik!
2012. ápr. 24. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis önismeret elkelne sztem mindkettőtöknek :)
2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ő az igazi, akkor miért nem fogadod el olyannak, amilyen (és ugyanez az ő részről)?? az igazi nem azt jelenti, hogy tökéletes, hogy hibátlan, vagy hogy pont olyan mint te, hanem azt, hogy nem tudsz nélküle meglenni... ha ezt érzitek, akkor nincs értelme olyan dolgokon vitatkozni, melyeknek semmi különös jelentőségük! én két lánytól váltam el kiskamasz koromban, mert elköltöztek (első és második barátnő... :( ) de nem volt vita, pedig elhiheted, szerintem több okunk lehetett volna, mint most nektek (legalábbis azt írtad, hogy apróságokon, semmiségeken veszekedtek). ha rám hallgatsz, próbáljátok meg újra! persze nem lehet úgy tenni, mintha mi sem történt volna, mert megtörtént, ami megtörtént, de ez nem jelenti azt, hogy újra meg újra be kell következnie ! ha legközelebb is vitáztok, állj meg egy percre és gondoljátok végig, vajon tényleg érdemes-e ezen összekapni? ez tényleg ilyen fontos lenne? emiatt mennyen tönkre az egész kapcsolatotok? a válasz gondolom az lesz, hogy nem, ennek nincs értelme, ezen nem kell vitatkozni, ne emiatt váljatok szét, mert ti annál jobban szeretitek a másikat!
2012. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, és még egy jó tipp! te változz meg! ne vitatkozz, hanem kérj! ha elégszer kérsz valamit, meg fogja csinálni, meg fogja tanulni, oda fog rá figyelni... ezt csak azért javasolom, mert úgy tűnik, hogy téged jobban felzaklat a dolog, és tenni akarsz a boldogságotokért :) hajrá!
2012. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm!!:)))
2012. ápr. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!