Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szőrtelenítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szőrtelenítsem az intim részt?

Figyelt kérdés

Oké, hogy van epilátor, borotva vagy gyanta. De a borotvától egyrészt már reggelre szinte visszanő + erős szőrű vagyok, így az fáj is, kellemetlen.

Epilátorral már próbáltam a hasam felőli ,,tetejét", de az is elég rossz volt, no meg az egészet nem lehetne azzal, mert nem intimes, meg úgy különben is.

A gyantától egyszerűen halálomon vagyok szinte (hideg gyanta), amikor már nem emlékszem, hogy milyen, akkor az elsőt nagy bátorsággal rántom meg, utána már a víz ver :') Meg nem is tudom, milyen hosszúnak kéne lennie, hogy ne fájjon annyira, de mégis gyorsan kitépje, ne kelljen újra próbálkozni.


Szóval mit és hogy kéne? Vagy elég, ha icipicire levágom kisollóval? De azt minden kb. 3 nap meg kéne ismételni szerintem...


Várom a válaszaitokat!

Köszönöm előre is a segítséget!


18/L



2013. jan. 30. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Es ha elmennel kozmetikushoz?

Az a legjobb megoldas, legyantazna szakszeruen , nem is faj es 3 hetig szep sima.


En epillatorral szoktam, az elso par alkalom faj, utana mar elviselheto. Ritkul is, es 2-3 hetig szep sima marad.

2013. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty Ballerina ***** válasza:

Én itt már leírtam egyszer, nálam ez működik eddig a legjobban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Kozmetikust nem tudnám megfizetni, az a baj :(


#2

Köszi! De azt borotvával csinálod. Nem nő hamar vissza? :S

2013. jan. 30. 22:39
 4/8 Pretty Ballerina ***** válasza:

De, így 2 naponta szoktam, viszont egyáltalán nem pattog ki és csak 10 perc zuhanyzás közben. :)

Az egyetlen kellemetlen dolog az, hogy nagyon csíp az arctisztító, de az csak fél perc és utána szép puha meg sima minden. Egyébként később kend be testápolóval, jót tesz neki.

Amúgy nekem az epilátor nem jött be, gyantát meg sose használtam, szóval azzal nem tudom, mi a helyzet. Majd lézeresre akarok elmenni, addig meg borotva.

2013. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, ezt megpróbálom szerintem. És popsinál hogyan csinálod? Vagy ott hagyod úgy, ahogy van?
2013. jan. 30. 22:50
 6/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Engem zavar mindenféle szőr, úgyhogy nem hagyok sehol semmit. :D
2013. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem epilátortól nagyon fájna, és sokáig... Gyanta is fáj, de legalább rövid ideig...


Borotválom... Na és ha visszanő? Újra leszedem + nem vagyok minden nap tükörsima, túlélhető..

2013. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a baj, hogy nagyon érzékeny a bőröm, így nem tudom minden nap/minden másnap megcsinálni. Ha meg nem csinálom meg, akkor zavar, hogy tüsis, mert ugye a bugyi is irritálja. Na így esetleg valami? :S De KÖSZÖNÖM azért a válaszokat!:)
2013. jan. 31. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!