Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzok neki. Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzok neki. Mit tegyek, változtassak a felfogásomon?

Figyelt kérdés

Volt egy rossz időszakunk (nem is olyan rövid), engem nagy csalódás ért (de azért vágytam rá és szerettem), és habár már béke van, még mindig félénk vagyok és megesik, hogy nem is merek vele kapcsolatba kerülni, beszélni, stb. Pedig minden rendben van már, nem csak bocsánatot kértünk egymástól, de ő annyit szeretget amennyit csak bír - próbálja visszapótolni, amit "elvett"... Én meg még mindig félek, és kiver a víz néha a gondolattól, hogy kontaktust létesítsek vele. A délután folyamán felhívott és megmondta, hogy "hiányzol". Tudom hogy nehezére esett, mert ismerem, nehéz neki az érzelmeit kifejezni. És mégis felhívott, kérdezősködött, hogy mi van már velem, stb... Erre én meg nem nagyon tudtam mit reagálni sajnos. Röpülnöm kéne az örömtől, vagy a szerettől, de nem érzek, nem éreztem semmi ilyesmit. Természetesen örülök a fontosságomnak, de mégsem vagyok képes érzelmeskedni, "heveskedni" többé. Olyan, mint mikor tudod, hogy szól a csengő, de nem hallod meg... És a nélküle eltöltött napokban egyébként hiányzik Ő, de olyan vagyok, mint aki belecsüggedt, beletörődött a saját magányába...


Szóval szerintetek most mi van? Nem akarom elveszíteni... Vagy szerintetek ez így helyes? Mit tegyek?


2013. jan. 30. 22:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy hiába hívott fel, hiába hiányzok neki, egyszerűen képtelen vagyok jelen pillanatban beszélni/találkozni vele. Bűntudatom van emiatt is, hiszen tudom, hogy ha már mondja, akkor valóban hiányozhatok. Mégis gyomorgörcsöm van már, ha csak eszembe jut, hogy ráírjak vagy hívjam.
2013. jan. 30. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy szoktam hívni, hogy a kapcsolat haldoklása. Ha meghalt, akkor szakítani fogsz.

Még kötnek hozzá érzések, de lassan elmúlik majd, a leírásod alapján nagyon kiábrándultál.

2013. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem türődj bele, hogy ez a hajó elsüllyedt. Van ilyen, szerintem próbáld meg leépíteni magadban a ragaszkodást, elég szar dolog.
2013. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!