Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlléptem már rajta? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlléptem már rajta? Vagy ez még mindig szerelem?

Figyelt kérdés

Évek óta egy nagyszerű lányt szerettem. Sajnos csak plátói szerelem volt különböző okok miatt.(Tudtam, hogy visszautasítana, így nem is próbálkoztam, nem akartam nála beégetni magam.) Sok évnyi reménytelen és néha szánalmas szerelmi ügyem után túl akartam magam tenni rajta, el akartam felejteni.(Ami nehéz volt mert egy gimibe járunk.) Úgy éreztem, ez sikerült is. De egyik nap mikor összefutottam vele, olyan érzés volt mint régen. Mikor megláttam, hirtelen kalapálni kezdett a szívem. De ha csak amúgy látom, nem tudok elnézni mellette, muszáj legalább egy pillantást vetni rá, és akkor mintha jobb kedvem lenne ugyanúgy, mint amikor csak közel vagyok hozzá, pl egy teremben. Viszont mikor fiúval látom, zavar mintha féltékeny lennék, pedig le akarom sz*rni már, mert régen tényleg nagyon szerettem és elég rossz is volt, hogy nem lehettem vele.

Fontosnak tartom, hogy el AKAROM felejteni, de mégis ez van!

Ez még lehet szerelem? Vagy csak nagyon vágyom a régi szerelemre és azért érzek így? Vagy ez mi?


2013. jan. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vedd számításba azt a lehetőséget is, hogy amíg emlékszel a lányra, addig verd a fejed a falba XD XD XD
2013. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AndreaMariann ***** válasza:

Nem léptél még túl rajta.Olyan nincs,hogy el akarod felejteni.Csak az létezik,amit érzel.

Jó lenne,ha megpróbálnál beszélni vele ez ügyben,nem?

2013. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam ugyanígy, nekem jó sok időbe telt nem gondolni rá, nem venni róla tudomást.

Mi mondjuk nem egy gimibe jártunk, ritkán is találkoztunk, de napi szinten beszéltünk.

Miután vége lett ennek az egész értelmetlenségnek,nagyon sokáig nem tudtam mit csináljak, hogyan ne gondoljak rá, ne érdekeljen..stb.

Mostanában furamód egyre többet látom, olyankor elég nyomorultul érzem magam, de aztán elmúlik. Mindig megnyugtatom magam, hogy ő döntött így, ő nem akarta ezt, és akkor minden sokkal jobb. Hidd el, elmúlik majd, csak idő kell hozzá.

2013. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ivan Iljics ***** válasza:

Van ez így.


Majd ha nem látod csak évente kétszer, akkor kiszeretsz belőle.

2013. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos megbeszélni nem tudnám vele. Mivel nem mertem hozzá közeledni,csak annyit értem el nála, hogy tudja ki vagyok. Semmi más.

Az, hogy majd kiszeretek belőle szintén nem tartom jó ötletnek, mert csak 2.-os vagyok a gimiben és még van 2 évem. Ez idő alatt meghalok.

Néha csak arra gondolok, hogy össze kéne szednem magam és mégis csak megpróbálni ezt a dolgot, és ha akkor se jön össze, akkor legalább megpróbáltam. Én tudom, nem hagynám el, de ha ő küldene el, azt megérteném. Nagyon fájna, de megpróbálnám elviselni legalább az ő kedvéért.

2013. febr. 2. 01:07
 6/6 AndreaMariann ***** válasza:
Hát kérlek szépen,komolyan annyit tudok javasolni,hogy próbáld meg.Van még két éved rá,hogy összeszedd a bátorságodat.
2013. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!