Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet ezt fogadni?

Figyelt kérdés
Fura egy kapcsolat...szerelemből szeretőnek lenni ugyan azzal a nővel. Ex pasi...
2013. jan. 31. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy neked elfogadható-e, vagy sem.
2013. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te fel tudod dolgozni akkor nincs akadálya. De ha te még mindig szereted akkor nem ajánlott belemenni ilyenbe, mert csak fájdalmas lesz neked... Tapasztaltam... :(
2013. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatokban valaki mindig "sérül".
2013. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még én sem tudom...voltam már előtte másik kapcsolatban...ott nem működött mert nem éreztem már semmit iránta...most meg nem tudjuk egymást elengedni...valójában én tudom mit szeretnék...de ő nem tudja mit csinál...hozzáteszem a srác akivel együtt van nem tud rólam
2013. jan. 31. 09:28
 5/11 A kérdező kommentje:
a srác fülig beleszeretett :)
2013. jan. 31. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd, mert még jobban kikészít majd, ha már szeretőnek se akar...


Nem érdemes ilyen nőkkel foglalkozni.

2013. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
viszont a srácot kiakarnám készíteni mert pofátlanul tört be a kapcsolatunkba holott azt is tudom, hogy nem csak ő a hibás...tudja meg milyen érzés
2013. jan. 31. 09:32
 8/11 A kérdező kommentje:
hasznos válaszokat adtok azért ezt hozzáteszem :)
2013. jan. 31. 09:34
 9/11 anonim ***** válasza:

"viszont a srácot kiakarnám készíteni mert pofátlanul tört be a kapcsolatunkba holott azt is tudom, hogy nem csak ő a hibás...tudja meg milyen érzés"

Ha a barátnődnek nem lett volna semmi baja a kapcsolatban, akkor a srácnak esélye sem lett volna. A volt barátnőd valószínűleg előadta magát neki, hogy veled már nem boldog, nem te vagy akit keresett blablabla. Ha valakit sárral akarsz dobálni, arra a volt barátnőd az alkalmasabb.

32F

2013. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a srác ahogy írtad is jókor lépett be...nekem is köszönhetően most nem részletezném...a gondokat sosem tudtuk megbeszélni...ahogy írtam is mind hárman hibásak vagyunk...talán tényleg elő kell vennem az akkori páromat 33/F
2013. jan. 31. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!