Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok fogadni az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok fogadni az itt kapott tanácsokat?

Figyelt kérdés

Akiknek itt azt javasolják, hogy pl szakítsanak, azok utána szakítanak, vagy megy minden tovább ugyanúgy? Most azok érdekelnek, akik kiírtak kérdéseket, és kaptak valami választ, megfogadták? Megbánták-e? Miért?


Vagy akármilyen tanácsot amit kaptatok, hatott rátok bármit is az, amit az itteniek válaszoltak, vagy csináltatok mindent ugyanúgy, ahogy addig?


2012. okt. 17. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ha értelmes választ kapok akkor meg.
2012. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kaptam már itt jó tanácsot.meg is fogadtam.

Mondjuk nem szakítás meg ilyen téren

2012. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem főleg az érdekel, hogy akinek azt javasolják szakítson, az szakított-e, de jöhet bármilyen más eset is, amikor javasoltak valamit és megfogadtátok.
2012. okt. 17. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet súlyosságától is függ. De előfordult már, hogy meg fogadtam ezt azt. De nem szakítottam sosem azért, mert mások javasolták. Inkább a szivemre hallgatok. Egyébként eddig a lányok szakítottak velem.
2012. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem nagyon. Ronda vagyok és a külsőm miatt mindig elutasítást kapok. Mindig itt mindenki azt mondja, fogadd el magad, majd csak lesz valakid. Ez megy évek óta és senkim sincs, pedig már beletörődtem és elfogadóbb lettem. Sajnos ezek nem jó tancsok. Egyetlen jó tanács, ha újjászületsz szebb testben.
2012. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mégis szakításról lenne szó, akkor csak egyetlen ember tanácsát fogadnam meg aki sajnos már nem él. U.I.: őt az oldalról ismertem meg, szóval a válaszom összefügg a kérdéseddel.
2012. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ötös: Ha mindenki azt mondta, hogy fogadd el magad, nem lehet, hogy van benne valami? Áh, hagyjuk. Inkább sajnáld magad, arra biztos buknak a csajok.
2012. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami világfájdalmas dagadt emós csak beleszeret :D
2012. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
részben megfogadtam. nem szakítottam, mert egy szakítást nem egy gyk-s válaszra fogok építeni. ha kaptam logikus, értelmes választ, azt megfogadtam, és jobb is lett tőle.
2012. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!