Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt bogozzátok ki, mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bogozzátok ki, mert én nem értem?

Figyelt kérdés

Na ezt bogozzátok ki nekem, még ha néhol kicsit hülyén is fogalmazok:

Van egy lány , és hát hogy mondjam, én erőteljesen vonzódok hozzá...már majd másfél éve ismerem, elején úgy elvoltunk, aztán elkezdett hívogatni ide oda (bár amikor én hívtam volna, akkor nem mindig jött, de.... ), általában mentem, aztán buliba hívott, na oda nem járkáltam sűrűn, de egyszer elmentem, ott valami hülyegyerek ismerőse tapadt rá mint a csiríz, (azért kölcsönös nem volt a dolog szerencsére) én meg ezt meguntam mentem haza, meg amúgy is mennem kellett már, aztán jött olyanokkal még alig táncoltunk stb stb... jó akkor igen még maradtam kicsit... aztán mentem, majd megkérdeztem tőle másnap, hogy akkor most mit is akar , mizu van? ... háááát legyünk csak barátok csipcsirip csip csirip... jó, nekem elég ennyi, értek a szóból, de aztán megint elkezdett keresni...egy ideig folyt ez, aztán lenyugodtak megint a kedélyek... aztán decemberben ismét elölről... de ez elég gyorsan elhalt ez a szál... (itt megemlíteném, ha én hívtam el, és kifejezetten randira, akkor mindig valami hápogás következett....) Most nemrég ismét terítéken van minden, akkor megkérdezem már, hogy most akkor mikor jönne el RANDIRA? És nem azt mondta, hogy randi? hát az izé blablabla...hanem tulajdonképp azt hogy igen. (jó nem konkrétan így mondta de a lényeg ez, és elég határozottan mondta...)


És el se hinnétek, hogy mindketten diplomások leszünk hamarosan.

Na ezt kibogozzátok nekem kaptok egy pirospontot. Ismerősöm először mondja esélytelen, de amikor végig hallgatta a sztorit, ő se tudott hozzászólni.


2013. jan. 31. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
30Y?
2013. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

BARÁT


ZÓNA

2013. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már kérdezted és,akkor is jobban megfogalmaztam mint te.
2013. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én értem.... Ne randira hívd. Valami olyan programra vidd magaddal, ami a TE hobbid neki meg köze sincs hozzá. Legyél vele egy kicsit flegmább. Túl könnyű préda vagy, s fél hogy nem lenne egy szabad perce se melletted ha összejöttök.

S a legfontosabb: a közös program végén úgy intézd, hogy fel tudjatok menni hozzád, s bizony AKARD megrakni a csajt. Partycsajról beszélünk igénye van rá. Gondolkozz el ezen, s ha gondolod tedd meg amit mondtam.

(S még valami: hosszútávra ne tervezz vele.)

2013. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elővesz a "fiókból",amikor szüksége van rád!

Te vagy a "B" terv!Bocsi ...

Szerintem jobban jársz,ha egy másik lányt tüntetsz ki a figyelmeddel :)

2013. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a) Rájött, hogy nálad úgysem talál jobb és kézenfekvőbb példát a közeljövőben, ezért kénytelen beérni veled.

b) Eddig közömbös voltál számára, most hirtelenjében elkezdett vonzódni hozzád, közelebb érezni magához (mennyit kommunikáltatok időközben?).

c) Ezidáig is többet akart tőled, csak letesztelte a lovagiasságod.

d) Hülyít, mert jólesik neki, különben sosem nyúlna hozzád semmilyen okból egy ujjal sem.

Na, melyik?

2013. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a) Rájött, hogy nálad úgysem talál jobb és kézenfekvőbb példát a közeljövőben, ezért kénytelen beérni veled.

b) Eddig közömbös voltál számára, most hirtelenjében elkezdett vonzódni hozzád, közelebb érezni magához (mennyit kommunikáltatok időközben?).

c) Ezidáig is többet akart tőled, csak letesztelte a lovagiasságod.

d) Hülyít, mert jólesik neki, különben sosem nyúlna hozzád semmilyen okból egy ujjal sem.

Na, melyik?<--- az a baj , hogy leginkább egyik se :S Mennyit kommunikáltunk mostanság, ez ilyen időszakos jellegű dolog :D Mostanában nem sokat. Ezért kétlem hogy bármi változott volna, hülyít, nem hiszem, mert ugye eddig meg pont az ellenkezője volt minden , mint most ELVILEG lesz... Ha ezidáig többet akart azt elég furcsán mutatta ki akkor, bár az se elképzelhetelen hogy így volt. Én inkább egy újabb változatot vetek fel:

Tegyük fel régebben többet akart volna, ki tudja miért én ezt nem vettem észre, aztán ugye letett a dologól, halogatott, most meg úgy van vele, na akkor még egy esély?

2013. jan. 31. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Kötelező irodalom:

How I Met Your Mother - talonban tartós rész


Szóval szerintem kár vele fáradnod, főleg hogy nem érdemel meg egy ennyire nyílt fickót. Ha van rá affinitásod (bár nem ezt nézem ki belőled a soraid alapján), kamu szöveggel vidd el buliba, aztán haza az ágyadba, aztán reggel penderítsd ki a küszöbre, hogy szórakozzon *** mással.

2013. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!