Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember "besokall", akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember "besokall", akkor van valamilyen kiút?

Figyelt kérdés

Régóta nincs barátnő és úgy általában is borzasztó nehezen sikerül nőkkel beszédszituációkba kerülnöm. Amikor próbáltam kicsit fejlődni és utánaolvastam a nők működésének, gondolkodásának, még borúsabb lett a kép.

Egy ideig elviseltem, lenyeltem, hogy nagyon nehéz esetek, borzasztóak és megfejthetetlenek tudnak lenni, megpróbáltam elfogadni, hogy "náluk van a hatalom", de most már elegem lett. Úgy érzem, hogy nem fog menni a dolog és képtelen lennék akár csak egyetlen további "keresztülnézést" vagy még rosszabbat elviselni.

Van, akinek sikerült ehhez hasonló állapotból kikecmeregnie vagy jobban teszem, ha nem foglalkozom ezzel és inkább elkezdem böngészni a beszámolókat vagy a rosszlányokat a neten?


2013. jan. 31. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeresd a férfiakat, ha ennyire bonyolultnak látod a nőket... :D:D:D
2013. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahha sikerült!Én is így voltam egy jó darabig, de aztán becsajoztam! :) Tedd te is ezt! ;)
2013. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüek csak ne agyalj annyit hanem cselekedj.
2013. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"borzasztó nehezen sikerül nőkkel beszédszituációkba kerülnöm."


Miért?

2013. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na, ettől aztán okosabb lettem, kettes!

De azért köszönöm, ha mást nem, a jóindulatot.

2013. jan. 31. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es, kellemetlen tapasztalatok, kevés igazi lehetőség és félelem.

A 3-asban van valami.

2013. jan. 31. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az adott hasonló helyzetben önbizalmat, hogy elkezdtem észrevenni, hogy vannak, akiknek velem szemben vannak gátlásaik, akik velem vannak úgy, hogy kellenék nekik, de úgy érzik, nem tudnak közel kerülni hozzám. Mindig vannak ilyenek.


Egyébként meg csak csinálni kell. Keresni az alkalmat, és megszólítani nőket, az adott helyzetnek megfelelően váltani 1-2 szót. Ha valakiben kicsit is azt érzed, hogy lekezel, ne fecséreld rá az idődet. Ha ő van zavarban, vagy csak simán nyitott, akkor foglalkozz vele, szánj időt rá és aztán meglátod, mi lesz.

2013. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon érdekes volt. Bár az én esetemben ilyen emberek nincsenek, de azért köszönöm, ez kifejezetten építő jellegű volt.
2013. jan. 31. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!