Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társaságunkban mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságunkban mindenkinek van párja, kivéve a legjobb barátnőmnek. Miért nincs barátja?

Figyelt kérdés

olyan szép arca van,mindig irigykedtem rá emiatt,meg annyira jó fej,kedves,vidám.

csak hát ducika..de ez eltörpül a többi tulajdonsága mellett...engem nem is érdekel igazán,csak ő mondja mindig,hogy ez az oka...de mondom neki ez hülyeség..



2013. febr. 1. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a duci? Arányokat írj...


Mert ha kövér, az akadályozhatja, persze.

2013. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez valóban hülyeség. Van, akinek ezt dobta a gép, majd ő is összejön valakivel.
2013. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
őőő...hát nem ilyen kövér hanem inkább ilyen nagyobb darab.arányos semmi extra sztem..de közben meg sokan megnézik...
2013. febr. 1. 00:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Majd lesz. Nem dől össze a világ.
2013. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de olyan rossz,mikor mennénk vhová,mindenki a párjával lenne,és ő meg egyedül...
2013. febr. 1. 00:34
 6/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? az is fura, hogy téged zavar, őt meg nem...
2013. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, a haverjaimnak mindenkienek van barátnője nekem meg nincs. Akkor? Ugyanaz a szitu. Nekem nem is lesz szerintem :D (nem vagyok meleg, de ezt tuti)


Szóval átérzem a helyzetet, de valahogy azért ki lehet ám bírni :)

2013. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Oké, hogy a barátnőd, de a magánéletéhez nincsen közöd. Miért gondolod, hogy egy lánynak csak az lehet a célja, hogy legyen pasija? Miért kérdőjeleződik meg benned egyáltalán az, hogy valakinek miért nincsen párja? Kell, hogy oka legyen? Van, amikor az ember csak egyszerűen nem akar senkit maga mellé. A fogalmazásod eléggé lesajnálóan nyilatkozik a lányról. Miért kell ledegradálnod, csak mert képes egyedül létezni, függetlenül egy pasitól (teljesen mindegy, hogy saját döntéséből, vagy csak azért, mert elutasították és így alakult)? Miért hiszitek azt, hogy egy fiatal lánynak az a természetes, ha van pasija? (Vagy az, hogy nincs?) Az ő saját dolga, ha nincs, és az is, hogy miért nincs. Te ebbe ne szólj bele. Nekiugrani valakinek, hogy "neked miért nincsen párod"? elég gyökér dolog. Te állítólagos barátnő.
2013. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát tényleg nincs sok közöd hozzá. hány évesek vagytok? 15-16? lehet hogy a lányokat szereti. honnan tudod?

és ha ti mind párosával vagytok, szerintem azért neki is kellemetlen. a mi kis baráti körünkben is én vagyok egyedül pár nélkül. ilyen az élet.

bocsi, nem akartalak bántani, csak gondolj bele...

2013. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a duciság nem tud eltörpülni.

az tény.

2013. febr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!