Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszeni fog neki ez a kép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszeni fog neki ez a kép?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel kicsit összevesztünk és elhatároztam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, letöröltem a facebookról, nem válaszoltam neki.


Rendes lány, megértette, feldolgozta. Hiányoztam neki, de ismerem, biztos sokat sírt. Nekem viszont hiányzik és szeretnék vele újra beszélni.


Arra gondoltam, hogy egyszerűen csak ennyit írok neki:


"Kérlek ne haragudj rám!"

és alá ez a kép

[link]


Szereti nagyon az ilyeneket. Szerintetek jó lesz?


2013. febr. 1. 02:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy hete nem beszéltem vele. Vagy hagyjam ezt a nyáladzást és egyszerűen csak írjam le neki, hogy kellett ez az egy hét szünet, hogy átgondoljam a dolgokat, és kérlek ne haragudj rám?
2013. febr. 1. 02:13
 2/12 anonim ***** válasza:
nem adja be a képet :/
2013. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem sem sikerült megnézni a képet.

szerintem ne képet küldj neki, hanem kérj bocsánatot és kérdezd meg, hogy van-e esélyed nála ezek után...

2013. febr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na ez nehéz ügy, nem értem miért nem jön be a kép, a lényeg, hogy egy ilyen kopott kis szürke mackó ölel egy szívecskét.
2013. febr. 1. 02:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretném elküldeni, hogy egy kicsit jobban érezze magát. Biztosan sokat sírt és nagyon szomorú.
2013. febr. 1. 02:21
 6/12 anonim ***** válasza:

itt a kép:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha csak sajnálatból küldenéd el neki, akkor olajat öntesz a tűzre. ezzel csak még jobban megbántanád.
2013. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy (külföldi, más mentalítás) ismerősöm azt javasolja, hogy menjek el hozzá személyesen. Ami egyébként jó ötletnek tűnik, csak az ország másik végében lakik 1

2 nem biztos, hogy felveszi a telefont, ha kimegyek a városba

3 nem tudom hol lakik pontosan mert nemrég költöztek.


Azt mondja ne írjak neki a facebookon hanem szeméylesen keressem meg. Lehet, hogy igaza van?


Nem sajnálatból küldeném neki a macit.

2013. febr. 1. 02:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Hívd fel.Kérj tőle bocsánatot.

Aztán,ha már újra beszéltek,akkor küld el neki.

2013. febr. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a baj. Nem tudom felhívni mert nem tudom feltölteni a telefonomat :D 15 nap múlva jön a fizetésem. Addig kenyéren és vízen élek (vagy azon se mert az is rohadt drága már)
2013. febr. 1. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!