Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért véreztem szex közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért véreztem szex közben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, már 3 éve elvesztettem a szüzességem, de most akivel együtt vagyok (nem olyan rég óta) neki sokkal nagyobb van, mint az előzőknek. Szóval az első 2 alkalommal eléggé fájt, mert egyszerűen nem vagyok hozzászokva ehhez a mérethez,de ő mindig nagyon vigyáz, és próbál óvatos lenni.

Most menstruáltam, szóval pár napig nem is feküdtünk le, aztán utána, a következőnél eléggé fájt, kb mintha elvette volna a szüzességem még egyszer. Tegnap este megint szexeltünk, semmi fájdalmat nem éreztem óvatosak voltunk, élveztük mindketten, egyszer viszont észrevettem hogy vérzek. megijedtem eléggé. Nem az a piros fér,hanem mind mikor már az utolsó napokat menstruálod . De biztos hogy nem az, hiszen már majdnem 1 hete elmúlt.Utána persze már nem folytattuk, és ez a vér se olyan, hogy folyt ki belőlem azért, csak így megtöröltem magam és úgy látszódott. Később éjjel még megnéztem egyszer, egy picit vérzett, de ennyi azóta semmi.


Mi lehet ez? arra gondoltam hogy a mérete miatt felsértettünk valamit, de hát akkor az élénk piros vér lenne nem? Kicsit most fáj az alhasam, de lehetséges hogy csak az idegességtől. Ötletek ? (persze el akarok menni dokihoz, de most költöztem, és egyenlőre van 1000 dolgom ... :S )



2013. febr. 1. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem izgultál fel kellőképpen vagy a szervezeted nem termelt annyi "síkosító" anyagot és még "száraz" volt a hüvelyed. Ilyenkor előfordul ez. Nálam is volt ilyen. Ajánlom hogy vegyetek síkosítót, és előtte kend be egy kicsit. Tuti nem fog fájni, és nem fogsz vérezni, de a pasid vigyázzon akkor is. ;)
2013. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól hogy felsértett, ilyen nekem is volt hogy már nem volt meg de ahogy együtt voltam párommal véres volt de engem fel is sértett. Gyorsan meggyógyultam bár kicsit fájt utána még párszor.
2013. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megsértette a méhszájadat.
2013. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszeri alkalom volt, akkor lehetséges tényleg, hogy nem voltál elég nedves.

De lehet a szextöl független is, pl. petefészek-gyulladás, ezt megerösiti a hasfájás is.

Már csak ezért is célszerü lenne orvoshoz menni és megnézetni magad, mert ha elhanyagolsz egy ilyen betegséget, annak komolyabb következménye is lehet.


Ha viszont máskor is elöfordul, akkor lehet több minden az oka, a legrosszabb esetben méhszájseb - és ezért is jobb, ha felkeresed az orvosodat.

2013. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor akkora nagy gáz nem lehet? :\ ja, és fogamzásgátlót szedek, olyan 2 éve, most az előző hónapba kihagytam bizonyos dolgok és most megint elkezdtem. Lehet hogy attól megkeveredett a szervezetem, és ez ilyen utolsó cseppek? vagy hogy mondjam... biztos volt veletek is olyan hogy az hittétek elmúlt már, szexeltetek, és utána még megvolt 1 napig. nekem legalábbis sokszor van ilyen, és arra gondoltam hogy ez is ilyen lehet. Bár azóta már szexeltünk, mióta elmúlott, szóval...

MEg most tényleg nem is fájt...lehet h előző alkalommal, mikor említettem, hogy fájt eléggé néha néha sértettük fel, és most újra "felpiszkáltuk?" bár akkor tényleg nem tűnt fel hogy véreznék.

Csak ezt az alhasi fájdalmat nem értem. olyan mintha valaki összeszorítana. egyszer olyan 1 éve nagyon durván begörcsöltem ( nem volt meg, nem azért, szex közben begörcsöltem, de nem bírtam felegyenesedni ) másnap is éreztem még, házidoki azt mondta lehet hogy vakbél.. ( bár nem értem szexnek ehhez mi köze ) elküldött mindenhova, végül a nőgyógyásznál kötöttem ki, megvizsgált, és annyit mondott, hogy peteérésem van, és ez ennyire megterheli a szervezetem.

2013. febr. 1. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg legyen óvatosabb. Milyen ütemben "csinálja"? Nem lehet, hogy túl gyorsan, és azért?
2013. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő tényleg nagyon óvatos! Közbe is szokta kérdezgetni hogy fáj-e.Meg hát tudja ő hogy nem voltam sok fiúval, szóval tényleg óvatos.SZóval közbe is kérdezgeti, már én szóltam rá hogy nem kell kérdezni, szólok ha fáj. és tényleg szólok. Nem túl gyorsan csináljuk, figyel rám nagyon !
2013. febr. 1. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!