Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg jobb barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg jobb barátok tudnak lenni egy lány számára mint egy másik lány?

Figyelt kérdés
Van 2 lány ismerősöm akiknek a baráti köre szinte csak fiúkból áll. Azt mondták ez azért van, mert úgy gondolják, hogy a fiúk sokkal megértőbbek a lányokkal szemben, nem beszélik ki, nem kétszínűek, nem féltékenykednek, és nem irigykednek mint a lányok egymásra.

2013. febr. 1. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

a féltékenység előfordulhat, de egyébként igazuk van:D


alapból fiú és lány között nem lehet barátság.. biológiailag.. ha elég időt töltenek együtt, nézzen ki bárhogy a csaj, a fiú tuti elfantáziál vele, milyen lenne ha több lenne... talán épp ezért jobban fog figyelni a csajra, és ettől jobb lesz a kapcsolatuk


ha a srác buta, akkor bepróbálkozik többel, pedig igazából nem tetszene neki a lány, csak sokat voltak együtt

ha okos, megtartja barátságnak:)

2013. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az a lány barát? Valóban barát-e? Mert a lányoktól elvárják, hogy szeresség egymást, ezért tudnak a lelkük mélyén jobban utálkozni is.

Már oviban is mennyit hallottam, hogy "ti lányok vagytok, legyetek jóban!"- szóval, lehet, hogy a lány szimpla megszokásból "kedvel".

2013. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

*szeressék


Tehát, amit mondani akartam, nekem éppen lányok, nők a legőszintébb barátaim. Nem sok van. De mi nem ilyenek vagyunk, nekem sem voltak soha színi-mázi barátságaim. Nem is utáltam különösebben senkit, de azt se játszottam el vigyorogva, hogy mennyire szeretek egy olyan embert, akivel nincs semmi közös bennünk.

Sok csaj ezt teszi, mert annyira beléjük rögzül.

A kisfiúknak jön a "védd meg magad!" szöveg, ha ők nem barátkoznak, nem kedvesek egymással, senki sem lepődik meg. Így később is jellemző, hogy csak őszinte barátságaik születnek. Akit nem kedvelnek, azzal nem foglalkoznak.

Míg a kislányokat folyton össze akarják "hozni".


Engem már általánosban, a tanár nénik is folyton a másik jótanuló kislánnyal akartak barátkoztatni. Egymás mellé ültettek bennünket, stb., mondogatták. Nem irigykedtem rá, vagy ilyesmi, de semmi közös témánk nem volt és ezt nem vették észre.

2013. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek.Én sosem jöttem ki a lányokkal.Egy barátnőm sincs.A fiúkkal sokkal jobban kijövök.Ők toleránsabbak,őszintébbek,humorosak,lazábbak.Míg egy csajjal nem lenne közös témám,mert én rühellem az ilyen csajos dolgokat,mint hajfestés,körömlakkok,shoopingolás,divatozás,trendek stb.Mondjuk van lány haverom is,de ő is elég "fiús" gondolkodású.
2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van benne vmi, mert nagyon ritka az őszinte lány-lány barátság. A legtöbb esetben állandóan fúrják egymást, rivalizálnak egymással.
2013. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem sincs barátnőm. ennek oka is van: régebben kövér voltam én voltam a "csúnya barátnő" aztán lefogytam és a fiúk jobban felfigyeltek rám mint a "barátnőimre", aztán szép sorban kihagytak egy csomó mindenből :)

fiúkkal sokkal jobban kijövök... most lehet azt mondani, hogy valaki többet fog érezni, de nem hiszem, hogy elő fog fordulni..

az összes fiú barátomnak van barátnője, én meg nem hiszem, hogy többet fogok érezni irántuk, mint barátság... olyan testvéri a viszonyunk :)!

ráadásul sokkal őszintébbek! megmondják hogy figyi ez elég szarul áll! miközben egy lány azt mondja hogy : persze, jól áll! (csak azért hogy ő szebb legyen a barátnő mellett) :))

DE! tudom jól hogy vannak normális "barátnők" is, de nekem még nem jutott... eddig mindegyik kibeszélt valahogy.

2013. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Míg egy csajjal nem lenne közös témám,mert én rühellem az ilyen csajos dolgokat,mint hajfestés,körömlakkok,shoopingolás,divatozás,trendek stb.Mondjuk van lány haverom is,de ő is elég "fiús" gondolkodású."


Jaj de baromság ez. :D És a sok "fiús" csaj így a fiúkkal barátkozik...:P


Hm, én nem tartom magunkat fiúsnak, csak azért, mert a giccses dolgok nem érdekelnek engem és a barátnőimet.


Ám ilyen alapon egy fiú is mondhatná, hogy őt nem érdekli a "fiús" témák, foci, fűnyírás, sport, autók, italozás, böfögés, csúnya beszéd, szóval ő ooolyan "csajos" srác. :)))


Ezért lányokkal barátkozik, akik hozzá hasonlóan szeretnek olvasni, kiállításokra járni, értelmesen társalogni, kulturáltan szórakozni, stb.

2013. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ráadásul sokkal őszintébbek! megmondják hogy figyi ez elég szarul áll! miközben egy lány azt mondja hogy : persze, jól áll!"


Azért is mondhatják, mert ezt szokták meg. Egyesek betegesen figyelnek rá, hogy "kedvesek" legyenek. Ez szimpla szokás, szülők, óvónéni, tanárnéni, stb. tanította nekik, hogy "egy lánynak kedvesnek kell lenni!"


Ezért válik sokaknál parttalanná az egész...

2013. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igen. A lányok állandóan fúrják egymást, még az úgynevezett legjobb barátnők is. borzasztó irigyek és rosszindulatúak, és ott tesznek keresztbe a másiknak, ahol csak tudnak. Megjegyzik, ki hogy néz ki (persze a háta mögött), milyen ruhában van, és abban milyen gázul néz ki, vagy éppen mit csinál. A pasikat ez nem érdekli. A pasik sokkal jobb barátok, mint a lányok nagy része.
2013. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azért is mondhatják, mert ezt szokták meg. Egyesek betegesen figyelnek rá, hogy "kedvesek" legyenek."


(a ruhás pl-t igazából az elejéhez fűztem hozzá.)

mind1 hogy kedves e vagy sem, ha nem őszinte akkor az számomra már nem kedves. Kedvesen is meglehet mondani, hogy "inkább vegyél fel mást, mert ez furán áll"

2013. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!