Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól lehet terhes a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól lehet terhes a barátnőm, ha csak sima szappannal mostam meg a kezem miután kiverte nekem (az én kezemre is ment sperma) és aztán megujjaztam?

Figyelt kérdés
kérlek normális válaszokat adjatok
2013. febr. 1. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megmostad a kezed akkor nem.
2013. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
persze hogyne, sőt még ha meg se ujjaztad volna is teherbe eshet
2013. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a spermiumok nem bírják a szobahőmérsékletet, nem tudnak mozogni, ha neg előtte lemostad őket, akkor a lefolyó sem lesz terhes.
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ezen ne aggódj. Ha megmostad, nem maradt ott semmi.
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, például ha valaki megdugta.
2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Itt mindenkinek olyan szuper spermái vannak, hogy tűzön-vízen át célba érnek. :P Lemoshatatlanok. :D
2013. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha sima vízzel mostad volna meg, az is elég lett volna ebből a szempontból, mert már a víz kapásból kinyírja a spermiumokat.


Ettől függetlenül jól tetted, hogy szappant használtál, mert így kisebb a veszélye fertőzésnek, és alapból higiénikusabb.


Jól csináltad, ne aggódj.

2013. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán:D hülye kérdésre hülye válasz
2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 évese lehetsz vagy és fullostoba .. ilyet kérdezni :D..
2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
milyen szépen fogalmazol a nődről.amúgy meg ha nem tudjátok mit csináltok mert s.gghülyék vagytok akkor minek csináljátok? amúgy meg terhes vagy. te is és ő is.
2013. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!