Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez tényleg annyira zavaró?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőm nagyon jól rajzolt. Készített rólam egy nagyon jó rajzot. Be is kereteztettem és kitettem a falra. 1 éve szakítottam vele. Most költözik ide a barátnőm és az mondta, hogy azonnal vegyem le a falról.


24/F


2013. febr. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna. Nem cirkuszolnék miatta de jól esne ha levennéd. Így ha ránézel mindig az exed fog az eszedbe jutni. Én megértem a barátnőd.

22/L

2013. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól kezdődik az új kapcsolatod :DDDD
2013. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom, engem nem zavarna. ha őt ábrázolná a kép, inkább zavarna
2013. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az a bajság, hogy jól sikerült a kép, mi? ... márpedig légy lovagias és takarítsd el (aztán ha ez a barátnőd is elmúlik, akkor újra felrakod, és a legújabbnak már nem mondod el az igazat :)
2013. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha érzelmileg már nem kötődsz az exedhez, akkor semmi jelentősége egy ilyen képnek, úgyh nem
2013. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.Adnék valamit,ami vetekszik ezzel:P.

20/L

2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavar ha a volt csajától kapott valamit és őrizgeti vagy bármi ilyen.. én is levetetném veled.
2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!