Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt a pasimmal és még nem feküdtünk le egymással. Viszont holnap valami nagyon szexi műsorral/előjátékkal el akarom csábítani. Tippek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha magadtól nem tudod, akkor erről ennyit...
2013. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből szoktak nagy bukták származni a te fajta "szíréneknek":DDD


Egy szexis nő másképp csábít:) Az tudja úgy kavarni a dolgokat-no nem a te fajta műsoroddal-hogy a pasi csak kapkodja a fejét:DD

2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lehúzni a kérdezőt, mikor nem is tudjátok, hogy milyen alkat, hogy mik a vágyai, vagy milyen ember, mik lehetnének a szokásai. Ez meglehetősen illetlen a részetekről.


Mivel ez az első közös alkalmatok, ezért valami különlegessel ünnepeljétek meg. Az életben ünnepet kell találni. Ünnepeld, hogy nő vagy! Használj hennát (bár ha holnap akarod ezt a dolgot, akkor már elkéstél vele).

De a henna jó helyen szexi tud lenni!


A keleties hangulat fokozása miatt, ha esetleg van pénzed jó ötlet lehetne a sajtkóstoló egy üveg borral! A goudának van nemi vágy fokozó szerepe! A camamber és a brie csak szimplán finomak, és ezek nagyjából elérhető áron is vannak! Mellé egy finom üveg bor! (Ne haragudj, de sajnos nem tudom, hogy mennyi idős vagy.)


Bármit csinálsz, mindenképpen látszódjon rajtad, hogy kívánod Őt, mert ez önmagával is nagy hatással bír.


Kitalálhatnál valami erotikus társasjátékot is!


A zene is fontos lehet, ha szeretnél kiírni cd-t! Youtubon van fent egészen hosszú, 1,5 órás arab zene!


Írd be a gugliba, hogy "érzéki partnermasszázs" és az első találat elvileg a vitalitas pont hu lesz, ott is jó tippek vannak! El sem hinnéd, hogy hol vagyunk érzékenyek!

2013. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval szemben én azt javasolom, hogy ne akarj nagy díszletet.

Légy önmagad, esetleg csinálj egy könnyű vacsorát, törődj vele, hogy ellazuljon, de mégis rád figyeljen. Kapcsold ki a tévét, rádiót, csak rólatok szóljon az este!


Én, mint férfi, ha emlékeznem kell arra, hogy milyen volt először a párommal, arra szeretnék emlékezni, hogy mennyire akartuk egymást és mennyire figyeltünk arra, hogy maximálisan kielégítsük egymást... és nem arra, hogy véletlenül ötször egymás után léptem a Szexopoliban a 'dugd meg a lábujját és közben tolj fel neki két szem szőlőt' mezőre.

2013. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!