Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy Csúnya srácból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy Csúnya srácból lehet jó pasi?

Figyelt kérdés

Mármint ezt arra értem,hogyha megismertek egy fiút,az nektek örökké csúnya marad,mégha változik is?

Én gimi első éveiben kövér voltam,igénytelen,visszahúzódó,senkit se érdekeltem,sőt cikiztek.

Mára magas vagyokizmos testem van,jól öltözöm,igényes vagyok,és nem is ronda.

De úgy érzem nem vonzódnak hozzám az osztálybeli lányok,mert még mindig a csúnya fiút,a régi énemet látják bennem.Más helyeken,nincs problémám a csajokkal,ezért érdekes ez.És sajnos már évek óta egy osztálytársam tetszik..

17/F


2013. febr. 1. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,a címben nem tudom miért írtam nagy cs-t:D
2013. febr. 1. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem pl mindig a nem szimmetrikus fiúk jöttek be. Nem a szépfiúk. Biztos vannak rajtam kívül is ilyenek. Pedig engem szépnek mondanak.
2013. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudat alatt cséznél...
2013. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még sose játszottam vele.
2013. febr. 1. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nem is a külsőd miatt, hanem mert igénytelen voltál,visszahúzódó és cikiztek. Kialakult egy negatív vélemény rólad.
2013. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

helyes....

~egy codos lány~

2013. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem lehet. Észrevenni a változást :)
2013. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj már képet :D
2013. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!