Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép, szépnek tartott lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, szépnek tartott lányok! Valaki el tudná magyarázni közületek, hogy miért szemeztek olyan fiúval, aki egyáltalán nem számít az álom pasi kategóriának?

Figyelt kérdés

Velem már jó párszor megtörtént, hogy tök jó csajok szemeztek vagy néztek rám időnként a szemük sarkából, meg olyan is volt,hogy a hajukat piszkálták mellettem a buszon meg a szájukat nyaldosták vagy egész úton többször is rám néztek,mintha szemezni akarnának velem, a tekintetem keresnék. A legtöbb csaj észre sem vesz, ezért is tűnik fel,ha egy csaj másképp viselkedik a közelemben, jelenlétemben és nem tudom ezt hová rakni, de jó lenne megérteni, hogy ez miért van és mit jelent egyáltalán.

Ja és az különösen fura, hogy szinte csak szép csajok csináják ezt, a csúnyácska lányok szinte észre sem vesznek, pedig én ronda fiúnak tartom magam és azt gondolnám, hogy inkább néz meg egy ronda lány magának, mint egy szép lány.


2013. jan. 31. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, ez a harmadik kérdésed ebben az órában. Fogadd el, hogy egy jó csaj rád nézett véletlenül, szerintem ezt nem tiltja törvény, emelett fogadd el, hogy qrvára nem jöttél be neki.
2013. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt direkt csinálod?
2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem unod még, Józsikám?
2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy szórakoznak csak veled :D

Várják, hogy megszólítsd őket, csak azért, hogy jól lerondázhassanak :D

2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adrenalin ***** válasza:
NÉHÁNY szép csaj élvezi ha bámulják, teszi az agyát mindenfelé, csak hogy érezze, ő mennyire szexi meg ellenállhatatlan. A kevésbé szépek alapból nem szemezgetnek, mert a legtöbbjüknek nincs elég önbizalma.
2013. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
én is néha rá rá nézek egy csúnya pasira mert olyan csúnya nem azért mert bejön csak nézem hogy milyen csúnya
2013. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam szép lánynak, nem is szemezgetek pasikkal :DD a csúnyácska lányok nem is fognak rádrepülni :D

De én is sokszor babrálok a hajammal "csak úgy", meg nyalogatom a számat mert száraz.. :D Ezek komolyan ilyen jelzésértékűek? :DD mert akkor leszokok róluk xDD

2013. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert elég "furcsa" ízlésem van. Teljesen más típusú pasik jönnek be nekem, mint a legtöbb ismerősömnek. Szóval biztos tetszel nekik.
2013. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!