Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a gazdagoknak lehet párjuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a gazdagoknak lehet párjuk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
és szerinted az a sok szegény pár mit csinál?-.-
2013. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ilyen hülyeségeket honnan vesztek amúgy? :D
2013. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem a pénzeddel van a baj hanem az agyaddal.
2013. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mint a szar olyan csóró csaj vagyok, és a párom picit tehetősebb, és mégis összejött velem. Igaz, megtanulta, hogy bármilyen, akár csak egy fagyi elhívásra is nemet mondok, mert nm szeretem ha rám költ. Majd eljön a nap, hogy lesz munkám, és végre hagyhatom neki, és közös rezsin élve visszatudom vhogy adni..értitek..
2013. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a szegények meg kihalnak, és itt lesz a Kánaán.
2013. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ekkora hülyeséget...

Ha ronda vagy, a pénz talán kicsit segít, hogy kifogj néhány pénzéhes példányt, de a nők többségét nem érdekli a pénz, mivel a többségük szintén dolgozik és megkeresi azt, amiből meg tud élni a saját lábán.

2013. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pretty Ballerina ***** válasza:
0%
Ez ám az összefüggés!
2013. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, hogy véletlenül belefutnék egy ribibe, és aztán itt hülyíteném a népet a szánalmas kérdésemmel, hogy minden nő ilyen? Nincs értelme pajtás, azért mert valaki olyanba botlik vele, előfordulhat, de ha megnézed lehet hogy valaki nem is gazdag egyáltalán, és van nem is akármilyen párja, és biztos sokan vannak akiknek bőven van pénzük, de mivel nem csajoznak nincs is barátnőjük.... ennyi.... meg főleg aki fél ismerkedni, az könnyen tudja magát nyugtatni azzal hogy én nem vagyok gazdag, mért lenne esélyem akárkinél is..... ez nem így működik! Továbbá olyan pár senkinek sem kéne szerintem, aki csak a pénze miatt lenne vele, másfelől meg a férfiaknak a nők az ellentétei, és ez igaz fordítva is ugyan, attól hogy van néhány olyan is, sokkal több normális ember van.
2013. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést gondolkodás nélkül tetted fel! Ilyenekre jönnek a Troll válaszok. Ezután meg az olyan kérdések, hogy miért nem lehet rendes válaszokat adni.
2013. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 The Other ***** válasza:
100%

Erre tényleg csak troll választ lehet adni:


Igen, csak a gazdagoknak. Amikor leszólítasz egy lányt, akkor be kell neki mutatni egy aktuális havi bankszámlakivonatot, jövedelemigazolást és a tavalyi adóbevallásod. Ha esetleg vagyonnyilatkozatot is csatolsz, akkor nagyobb az esélyed.

Amennyiben ezeket elmulasztod és úgy jössz össze a lánnyal, akkor a NAV eljárást indít ellened és tetemes bírságra számíthatsz. Valamint ha nem veszel 5millióért illetékbélyeget a "Rangon aluli párszerzési engedélyeztetési kérelme" iratra, akkor a csajt lefoglalják.

2013. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!