Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lett volna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lett volna az buli este folytatása?

Figyelt kérdés

Nem rég volt intribuli és az egész szoba szépen beivott. Lementünk a discoba, ott szédítettük a csajokat, pár csaj meg engem.. :D


Amikor már kezdtünk tisztulni éjfél lett és fél egyre vége lett a bulinak. Az osztálytársnőim mondták, hogy menjünk le hozzájuk fél óra múlva. Egy osztálytársammal, akit szintén hívtak kosaras és a csajok szemében jóképű, én úszó vagyok és egy éve testépítek.. szintén tetszek a csajoknak, szerintük nagyon helyes srác vagyok.


Térjünk vissza.. lementünk a csajok emeletjére, egy nevelőt se láttunk. Az ajtónál felhívtam az osztálytársnőm, aki egyébként bombasztikus csaj. Nőies alkat, nagy formás mellek, kerek feszes popsi, formás száj, szőke hosszú haj és helyes arc. A többi osztnőm is hasonló kaliber, ők egy szobán laknak.


Nos tehát felhívtam a csajt és kijött a BEZÁRT üvegajtóhoz megpróbálni kinyitni, de nem sikerült. A hátsó lépcsőházban állítólag le tudtunk volna menni hozzájuk.


Szerintetek miért akarták, hogy lemenjünk hozzájuk, egyébként ők is jól be voltak pöccintve, de addigra belőlünk már kiment. Nekem már van egy elméletem, de várnám a ti válaszaitokat is!


Mellébeszélésekből nem kérek!


Köszi! 18/F



2013. febr. 3. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szopiszuri
2013. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most szépen elképzelted, mert sose lesz ilyenbe részed...:D
2013. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Savanyú a szőlő? :D nem fogom bizonygatni, hogy igaz-e vagy sem.. Minden, amit leírtam igaz, ha nem hiszed el még mindig, akkor írj privátban ;)
2013. febr. 3. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom mi történt volan de majd megnézem a folytatást a Barátok közt holnapi epizódjaiban...
2013. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaaj, ki nem szarja le, mi lett volna, hallod. Majd ha lesz valami, akkor szóljál, megbeszéljük.
2013. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!