Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok diszkóba, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok diszkóba, nem iszok és nem kedvelem az olyan zenét, ne is ismerkedjek ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Úgyis csak eltérő az érdeklödésünk? Olyan lábyokra gondolok, akik már kedd este várják a péntek estét, hogy mehessenek hajógyárira, meg bebasszhassanak.

Na ha én nem erre vágyom péntek esti programnak, kár ilyen lányokkal ismerkednem? Úgy sem tudna engem elrángatni egy sem oda...



2012. aug. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja, valószínűleg nem lenne túl sok értelme
2012. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok is akik szeretnek bulizni de nem így agyba főbe, hanem 2 hetente kb.

ÉS attól még normálisak.


És ismerkedhetsz velük nyugodtan. Max kimozdítanak otthonról.

2012. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak erről szól a disco. Én se vagyok odáig se a disco zenéért se a hajógyáriért a white angel-ért stb de mégis 14 éve egy "discocica" a párom. Nem ezen múlik a kapcsolat.
2012. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

3. nak nagyjából igaza van,,,,

Inkább azt mondanám, hogy discoban is ugyanannyi az esélyed normális lányt találni mint máshol.

(és nem mindegyik ilyen kis liba pics@ mint amit leírtál)

Oda is járnak normálisak, pölö a WA-ba is, azok között a fehér angyalkák között is van normális aki a dj mögött táncolnak.

Az egyik pölö modell is és mellette fősulira is jár.

2012. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan az érdeklődési köröd, akkor ne járj oda, mert vszeg nem a hozzád hasonlókkal fogsz összefutni. Én is évekig jártam "dizsibe", de aztán egyszer csak abbahagytam, mert rájöttem hogy nem az én világom (sztem sok embert csak visz a lendület az ilyen dolgokban is). A haverjaim csak néztek értetlenül, akikkel végülis azóta már nem tartom a kapcsolatot, mert rájöttem, hogy ők sem az én világom. Viszont megtaláltam azt a kört ahová inkább passzolok, és onnan már vannak új barátaim, akikkel évtizede tartjuk a kapcsolatot.

Keresd meg te is a sajátodat, és illeszkedj bele! Ha ez nem túl szélsőséges kör, akkor jó esetben vannak ott lányok is, és velük meg meg lehet ismerkedni, ami azért könnyebbség, mert legalább van közös témátok.

2012. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!