Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szimpla" meleg fiú + ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szimpla" meleg fiú + ismert meleg fiú - ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Próbálom összefoglalni, de nem rövid!


Összejöttem egy igen ismert élsportolónkkal, tök jól is éreztük egymást, minden jó volt, aztán meg jöttek a meglepetések.


Tehát együtt voltunk, teljesen jól elvoltunk, jónak indult a kapcsolat, de azt tudtam persze, hogy neki a látszat miatt muszáj lányt is tartania. Tart is. Eddig még oké. Ami viszont nem oké, hogy pár napra rá berángatott az öltözőbe, és közölte, hogy értsem meg, neki az imidzse nagyon fontos, és nem engedheti meg magának a legkisebb gyanút se ezzel kapcsolatban, mert a karrierje végét jelenti, és fogjam fel, hogy vége, és ha bármit kikotyogok, akkor megjárom. elintéz.


Eléggé lepadlóztam, mert tényleg kellemes napokat töltöttünk mi ketten. Aztán meg látom, hogy FB-on sorozatosan nyomatja a meztelen csajos képeket meg a nagy macsó kommenteket alá, szóval tényleg véresen komolyan eljátssza, hogy ő hetero és zabálja a csajokat, és ahogy látom, mindenki tök jól meg is kajálja, mert nehéz lenne elhinni, hogy egy ilyen élsportoló meleg.


Még ezzel se lenne bajom, meg azzal se, hogy fizetett álbarátnőt tart, akinek mellesleg szintén jól jön, hogy dicsekedhet, hogy huuu neki egy olimpikon pasija van, az már másodlagos, hogy amúgy semmi sincs köztük, de hát ezek szerint az bőven elég a csajszinak, hogy a barátnőknek eldicsekedhet, ki a fiúja. Na ez is elég undorító, de az ő dolga, oké. Na meg a média előtt muszáj valakivel megjelenni ugye :(


Én elnézném neki az összes ilyen díszmacsós húzást, amiket művel, az álbarátnővel együtt, csak azt nem értem, hogy velem titokban miért kell így viselkednie. Az elején még őszinte volt kettesben, de ez a gond, hogy most már kettesben se, mert még ott is jön azzal, hogy neki az imidzse mindennél többet számít, és mit is mondjak, tök kellemes, hogy miután eléggé megszerettem és jól elvoltunk, hallom meg látom, hogy aztán ő "kocskosbu.izik" a legjobban, ha ez a téma kerül szóba, mert gondolom, ez is az álca része.


Jó, tegyük fel, még ezt is elnézem, na de velem miért kell másképpen viselkednie? Ha kettesben vagyunk, akkor hol sérül az a hatalmas hetero élsportoló imidzse?


Szóval nagyon szomorú vagyok, és ti mit tennétek? Elnéznétek neki, vagy akár haverilag is összevesznétek vele? Mert én lassan hajlok ez utóbbira, hiszen elég durva már, amit csinál.


Ja még annyi "kedvesség", hogy FB-on kitett egy új képet magáról, én meg csak oda mertem írni neki, hogy milyen királyul néz ki, aztán kitörölte, és privátban meg elkezdett őrjöngeni, hogy meg ne próbáljak ilyet még egyszer, mert minden ilyet azonnal töröl, ami kicsit is gyanús lehet, szóval egy fiú ne írja már oda neki, hogy jól néz ki, és le is tilt, ha még egyszer meglátja. Bezzeg a lányoknak nyomja ám a szöveget itt is. nem tudom, de számomra gyomorforgató na. Biztos bennem van a hiba.


Nagyon brutális érzés ... és azóta is szomorúan nézegetem, hogy gőzerővel teszi ki a hetero imidzsnek megfelelő meztelen csajos dumákat meg képeket, és miközben nyilvánosan hangosan szidja azokat "a mocskos buu..ikat", este meg megy fiúzni megint ... (csak persze már nem velem, de azért megtudtam).


Kedves, igaz? Szóval mit tennétek? Vagy zárjam le és ennyi volt, kész? És az is érdekelne, hogy mit gondoltok az ilyen fiúról? Nem szimpibb az olyan, aki nem titkolózik ilyen betegesen, és nem él ennyire durván kettős életet? Vagy el kell fogadni, hogy a mai magyar élsportban tényleg elképzelhetetlen lenne egy meleg, és ezért akár ki is nyírna, csak ne derüljön ki, és ez így jól van? Erről mi a vélemény?



2013. febr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 A kérdező kommentje:
na ez fantasztikus ... most látom, hogy írt egy levelet, mintha mi se történt volna, és hogy találkozzunk ma ... az ész megáll komolyan :((
2013. febr. 3. 10:20
 2/158 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de nagyon ostoba a kérdésed. Megmondta, hogy félti a hetero image-ét. Mitn em lehet ezen érteni? Mégis mi a fenét akarsz még tőle? Teljesen egyértelmű, hogy elutasít, és nem akar felvállalni se téged, se magát.
2013. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/158 A kérdező kommentje:

ja hogyne, főleg a mostani levele után ez annyira egyértelmű ... (neked)


egyébként meg nem értetted a kérdést

2013. febr. 3. 10:30
 4/158 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de vagy elfogadod, vagy ne legyél vele. Ennyi.

Fogd fel, hogy ő nem fog felvállalni téged. Én a helyedben lelépnék, mert elég rondán bánik veled.

2013. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/158 anonim ***** válasza:
58%

De, megértettem a kérdést. Csak épp Te úgy viselkedsz, mint egy éretlen kislány.


Annyi esetet leírtál, amiből egy normális kapcsolatnál már egy is szakítóok volna. Csak Te egyszerre élsz a jelenben és egy álomvilágban: a jelenben, mert a legutóbbi pozitív jel számít. Ugyanakkor álomvilágban, mert ha a legutóbbi jel negatív volt, akkor is megmagyarázod a helyzetet úgy, hogy ne kelljen szembesülni a valósággal.


Most komolyan ennyire vonzó az ágyas szerepe? Nem szeretnél egy normális kapcsolatot?

2013. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha megmondod a kedves olimpikonunk nevét :)
2013. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/158 A kérdező kommentje:

nyilván nem mondok nevet, de amúgy éppen az a baj, hogy túlságosan is a valóságban élek, és nehezen viselem ...


egyébként meg a lényeget ismét kiemelném:

Tehát engem nem zavar, hogy ő díszheteró akar lenni nyilvánosan, csak azt nem értem, hogy velem miért ilyen ingadozó a viselkedése. Tessék, itt a példa, a mai levele szerint megint akar valamit. Aztán holnap meg gondolom, még le is tilt a fb-ról, nehogy valami gyanú legyen. Na ez fáj nagyon!


Aztán meg tényleg nem értem, hogy ennyire csakis engem zavar ez a fokú képmutatás? Nem hiszem el ...

2013. febr. 3. 10:51
 8/158 anonim ***** válasza:
58%
Basszus akkor ne legyél vele... Ennyi.
2013. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/158 anonim ***** válasza:
58%

Na, itt a baj:


"Tehát engem nem zavar, hogy ő díszheteró akar lenni nyilvánosan"

"Aztán meg tényleg nem értem, hogy ennyire csakis engem zavar ez a fokú képmutatás?"


Ha nem veszed észre az ellentmondást e kettő közt, akkor a hiba benned van.


Az pedig nyílvánvaló, hogy miért ingadozó veled: fél a lebukástól.

2013. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 A kérdező kommentje:

aha, utolsó nagyon okos vagy, de abszolút nem ebben van a képmutatás, hanem a velem való viselkedésének a kettőssége a kérdés továbbra is!


fél a lebukástól ... aha, ezt én is tudom. de miből gondolja, hogy miattam lebukik? mondjuk ettől a túlerőltetett heteró látszattól előbb fog lebukni, az más kérdés, hogy persze úgyse meri senki a szemébe mondani, de azért már most is tudják nem kevesen. Csak tabu és kész.


Na de ha ennyire agresszíven támadsz nekem, akkor gondolom, te is hasonlóan vagy érintve a dologban. Elárulod, hogy miért akkora hatalmas tabu egy élsportoló esetében ez? (ez csak amolyan mellék-kérdés most) És nem kapsz hányingert, hogy az "álmaid nőjéről" nyilatkozol, aztán közben csajt közelről még nem láttál?

2013. febr. 3. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!