Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki társkereső oldalakra regisztrál fel azokkal valami nincs rendben? 25/F

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ilyen internetes oldalakon vannak fent nagyon szép lányok, de nem hiszem el, hogy ne találnának maguknak párt, ha minden rendben lenne velük fejben. Vannak külsőre ronda lányok az rendben van, de olyanok akik szépek minek regisztrálnak fel ilyen helyekre?
2013. febr. 3. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80% egoszerzés, 20% valóban barátot keres
2013. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyna osztálytársam aki amolyan dögös, szexi csaj volt és felregisztrált. Hogy miért? Hogy a barátnőivel röhögjön azokon akik írnak neki...
2013. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb szép csajnak a társkeresőn van már barátja. Akinek meg nincs olyan igényei vannak amibe egy nem ronda de átlagos férfi nem fér bele.
2013. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez áll a dolgok hátterében. Lehet nem teszi lehetővé az anyagi helyzete, környezet, hogy utazgasson és más pasikkal ismerkedjen, akik nem a környezetében élnek. Mert lehet a környék fiú mind csak kihasználni szeretnék, ő meg tartós kapcsolatot szeretne. A neten pedig szerintem több a szeretethiányos, rendes srác, mint pl diszkókban.
2013. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az viszont tény, hogy 10 ből 9 szép lány nem ír vissza társkeresőkön, akármilyen okosan, szépen is fogalmaztál meg neki egy levelet. Tehát lehet abban is igazság, amit az előttem írók gondolnak, leírtak.
2013. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Hogy a barátnőivel röhögjön azokon akik írnak neki..."


Merem remélni, hogy egy 22-24 éves nőnek már több esze van ennél. A 14-17 éves korosztályt még eltudom képzelni...

2013. febr. 3. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:

"Merem remélni, hogy egy 22-24 éves nőnek már több esze van ennél."


Ne nagyon reméld!

Múltkor barátnőm (23 éves),unalomból azzal ütötte el az időt,hogy regisztrált,és kinevette a nem túl megnyerő külsejű embereket,hogy "mit akar ez?" "ha fizetne,talán megcsókolhatna álarcban!"

Nem értem mire jó neki ez,szerinte jó szórakozás,szerintem meg szánalmas.........nekem van barátom,tehát hidegen hagynak az ilyen randi oldalak,ha nem lenne párom,szerintem akkor se regisztrálnék.

2013. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aha, akkor már értem. Ezekkel a nőkkel agyilag tényleg nincs minden rendben...
2013. febr. 3. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:

"egy 22-24 éves nőnek már több esze van ennél"


Hát én regisztráltam ilyen társkeresőre,és rendesen leoltott egy 25 éves csajszi,hogy mit akarok tőle,van párja,csak unalomból van fel!


Ja!

Bocs,én unalomból a facebookon szoktam fenn lenni!

2013. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es nekem is volt szerencsém ilyen nőhöz, ő 24 éves volt de nagyon durván elk*ldtem a p*csába. Rendben van, hogy nőből van, de egy idegennel legyen már tisztelettudó. Vannak elkényeztetett lányok fen, akik azt gondolják mindenkivel úgy beszélnek, mint az állatokkal. Tévednek, őket helyre kell rakni!
2013. febr. 3. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!