Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki társkereső oldalakra regisztrál fel azokkal valami nincs rendben? 25/F

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ilyen internetes oldalakon vannak fent nagyon szép lányok, de nem hiszem el, hogy ne találnának maguknak párt, ha minden rendben lenne velük fejben. Vannak külsőre ronda lányok az rendben van, de olyanok akik szépek minek regisztrálnak fel ilyen helyekre?
2013. febr. 3. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 14:36


Kifogtad a főnyereményt akkor! :)


Ez olyan mintha regisztrálnék egy álláskereső oldalra,ha megkeresnek, "hagyjanak békén,nekem van munkahelyem!"


Az hogy valaki sötét,ezek szerint nem az életkorától függ....

2013. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer azért regisztáltam, mert más lehetőséget nem láttam az ismerkedésre. Vagy a suliban voltam vagy otthon. Amikor néha kimozdultam egy szórakozóhelyre, a legtöbb férfi inkább a hiányosabb öltözetű lányokat célozta meg (amit meg tudok érteni).
2013. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos van velük valami baj, főleg azokkal akik 6-7 éve fent vannak és 2500+ levelük van.


nos olyan nincs hogy 2500 (tegyük fel egyedi) pasiból 1be se szeretne bele.

2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na az ilyeneket én már nem is keresem. Általában akik 1-2 hónapnál régebben ismerkednek őket már nem keresem fel, mert felesleges. Aki 4-5 vagy több éve társkeresőzik az meg már 100 kamu tehát bőven felejtős...
2013. febr. 3. 15:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legdurvább az, hogy olyan társkeresőkön, mint pl a love. hu láttam olyat, hogy sok szép lány kapott 350-500 levelet 2-3 hónap leforgása alatt. Ezek a szép csajok minden nap fellépnek, mégis azt írta ki a rendszer, hogy a 350 levélből felbontott levelek száma 9 db. 341 db felbontatlan. Ennyit arról, hogy a szebbek csak a leghelyesebb pasik leveleit bontják fel. Az pedig igaz, hogy a 20-25 közötti egyetemista lányok többsége is hasonlít a tizenéves lányokhoz. Ugyanúgy kitárgyalják a ronda pasikat, ugyanúgy nyáladzanak a Brad Pitt típusú pasikért, ugyanúgy vihognak más bajain, ugyanúgy belerúgnak a rondább, nem partis fiúkba.
2013. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!